Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Káni Ökoporta egy lovarda is...

Káni Ökoporta egy lovarda is egyben? Illetve mi a véleményetek a Dinnyeberki lovardáról?

Figyelt kérdés

Lovardát szeretnék váltani, személyes okokból.

Annyit elárulok, hogy az egyik ok, ami miatt lovardát váltok az az, hogy 3 éve oda járok, és hiába járok rendszeresen, hiába megy jól, sokszor visszaraknak futószárra, vágtát még meg sem próbáltuk... És tudom, hogy nem velem van a baj, mert a nálam sokkal bénább lovassal már ugratnak! Csak szimplán nem bírnak szerintem, mert kicsit introvertált vagyok... 🙃


Szóval a Káni Ökoporta egy lovarda is egyben? Ha igen, érdemes lenne odajárni? Milyen az edző? Normális a közösség, illetve fejlődhetek úgy, mint mindenki más egy normális lovardában? Nem fognak visszatartani? Ugyanezek a kérdéseim a kérdésben említett másik lovardával kapcsolatban is!


Aki esetleg oda jár, tudna egy részletesebb leírást adni a lovardáról? Mindkét lovardára vonatkozik.



#lovaglás #ló #lovas #lovarda #Káni Ökoporta #Dinnyeberki Lovarda
2023. aug. 3. 20:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!