Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovakkal kapcsolatos állatvéde...

Lovakkal kapcsolatos állatvédelem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagymamám falujában valahányszor járok, szemtanúja vagyok annak, hogy bánnak az ottélők a lovaikkal. Sok lovacskocsis van, folyamatosan bántalmazzák, ütik-vágják ezeket az állatokat. Láttam már többször pónit befogva rendes méretű lónak készült kocsi elé, alig bírt menni. Ma egy szamarat láttam, 15 ev koruli gyerekek hajtottak a kocsit, csapkodtak szerencsetlen allatot es azon hahozaztak, hogy ha nem megy elég gyorsan, majd jol levagjak azokat a nagy fuleit...

Allatszereto emberkent kinszenvedes ezeket latni, mit lehetne tenni?


(igen, mind tudjuk milyen szarmazasu emberekrol van szo, de kerlek benneteket, a problemara fokuszaljunk, nincs szükség a felesleges rasszista megnyilvanulasokra)


Elore is koszonom a válaszokat!


2023. aug. 6. 16:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Videóra kell venni, aztán a rendőrségen bemutatni. Mást nem igazán tudsz tenni
2023. aug. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!