Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Budapest lovarda? Airport...

Budapest lovarda? Airport Ranch vagy Dóri Lovastanya?

Figyelt kérdés
Budapesten keresek lovardát, ami nem túl drága és tömegközlekedéssel el lehet jutni. Elsődlegesen az Airport Ranch lovardával szemeztem, az áraik alapján ez a teteje annak amit még ki tudnék fizetni. Fontos szempont lenne a kulturált mosdó és öltöző, azonban nem tudom, hogy itt biztosítanak-e ilyet. A Dóri Lovastanyának nem ismerem az árait, azonban a Google értékelések szerint van öltöző és mosdó is, így gondoltam felkeresem őket az árakkal kapcsolatban, azonban előbb szerettem volna megkérdezni akinek van tapasztalata, hogy mit ajánlana. Havonta 20 ezernél többet nem szánok rá és hetente 1x szeretnék menni. Szinte teljesen kezdő vagyok, hobbi szinten lovagolnék de szeretném ha rendesen oktatnának kulturált és minél modernebb keretek között. Valakinek van tapasztalata a fentebb említett lovardákkal, vagy esetleg egyéb ezen kritériumoknak megfelelő helyet ismer?

#lovarda #lovasoktatás #Airport Ranch #Dóri Lovastanya #Budapest lovaglás
2023. okt. 13. 03:40
A kérdező szavazást indított:
Airport Ranch
Dóri Lovastanya
Egyéb
6 szavazat
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!