Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ezek a pacik kép alapján,...

Ezek a pacik kép alapján, ránézésre egészségeseknek tűnnek?

Figyelt kérdés

[link]


(Ő nála a patája tűnt egy kicsit furcsának. Vagy ez így rendben van?)



Illetve ő a másik:

[link]



2023. okt. 31. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Az elsőnek eléggé le vannak töredezve a patái, a másodikkal mi a gond?
2023. okt. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Akkor jól láttam, hogy az elsőnek a patái valahogy nem stimmelnek. De mitől ilyen neki? Mert én ilyen lóval még nem találkoztam.


A másodikkal igazából nem volt semmi, csak kíváncsi voltam, hogy szerintetek kép alapján van-e bármi gond vele. :) De ezek szerint nincs, köszönöm!

2023. okt. 31. 19:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát őszintén egyiket sem venném meg így ránézésre ha egészséges lovat szeretnék, mert látszik hogy nem úgy volt velük foglalkozva eddig, ahogy szerintem jó a lovaknak. Egyéni preferencia persze, hogy mit és hogyan akarsz egy lóval.
2023. okt. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ennyiből nem lehet megállapítani! Első voltam... Az elsőnek a patája, száraz, töredezett angol tv-eknél pl. Ez fajtajelleg. Lovagláshoz patacipőt használnék rá( hosszutávon olcsóbb mint a patkó) illetve sok sok hidratálást rá( pl. Patazsírt)
2023. okt. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kupec lovakat a világért sem vennék meg. A hirdetés helye/ szövege/ képek/ áruk mind arra utalnak, hogy nem olyan körülmények közül való a ló mint amilyen helyről szívesen lehetne vásárolni lovat. Nem csak a patája ami kifogásolható, de egyik ló sem tartozik a kifejezetten jó kiállásúak közé. Igaz a második làttam, hogy fiatal még. Az ilyen emberek szeretnek eltitkolni információkat a lovakról, hazudni csak hogy túl tegyenek egy lovon. Nem ajánlom mivel lehet hogy 500 ezer az ára és pár év múlva milliós nagyságrendű állatorvosi költségeket kell hozzá számolni. Főleg, ha látják, hogy ilyem tapasztalatlan vagy ki fogják használni. Keress egy hozza értő embert, neki küldd először a lovat amit nezel és utána annak tükrében menjetek el megnézni
nov. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat. :)


[link]


Ő is kupecnek tűnik, nem? Meg mondjátok még légyszi az észrevételeiteket a lovon. :)


Egyébként van lovam, egyelőre elég egy, csak nézegetem őket, és a tarka, amit a kérdésben belinkeltem, például a patája miatt fogott meg. Kicsit szeretném tanulmányozni az eladó lovakat képekről, hogy onnan is megtudjam mondani majd, hogy egészséges -e a ló, vagy sem. És igazából itt próbálok segítséget kérni ezekkel kapcsolatban. :D

nov. 5. 20:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen,ő is kupec.
nov. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!