Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen szín áll jól sötétpej...

Milyen szín áll jól sötétpej lovon?

Figyelt kérdés
Western stílusban lovagolok, nyeregalátétet esetleg kantárt szeretnék neki venni. A ló sötétpej, olyan aminek világosabb az orra. A ló kanca, pirosat biztosan nem akarok, de pasztell és világos színek nyugadtan. Ezek lennének a legjobbak.
nov. 1. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Ha a pasztell színek tetszenek akkor válassz olyat. Egy másik kérdés alatt is írtam már, hogy szerintem olyan nincs, hogy melyik lóhoz milyen szín illik. Illik minden színű lóhoz minden színű nyeregalátét. Esetleg annyi, hogy valamelyik jobban mutat rajta, de attól még mindegyik jó.
nov. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amott is le lettem pontozva ezzel a válasszal, de aki nem így gondolja az nem hiszem, hogy látott már lovat életében 🤣Gyerekes viselkedés és gondolkodás ez, hogy egyik vagy másik szín illik hozzá csak. Ez egyáltalán nem igaz, max a fejetekben.
nov. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aki nem hiszi el írja be Pinterestre hogy horse color matching saddle pad. És lássatok csodát 😂
nov. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves 3,egyszer én is ezt válaszoltam, és le lettem pontozva, hogy nem hiszed el.
nov. 1. 18:26
 5/5 anonim ***** válasza:
az én sötétpejemen a narancsárgát meg a középkékeset dícsérték többször, de egyébként meg vegyél rá olyat, ami neked tetszik
nov. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!