Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Várjak a fogreszeléssel hogy...

Várjak a fogreszeléssel hogy egy általam jónak ítélt állatorvos végezze vagy bízzak az ismeretlenben?

Figyelt kérdés

Ahol jelenleg van a lovam ott a környéken egyetlen egy kiemelkedő állatorvost nem ismerek, valószínűleg azért mert nincs is. Járt már nálunk több is, őszintén szólva utólag már egyiket sem hívnám. Nem sok közük volt a lovakhoz sajnos, pedig elvileg szoktak lovakhoz kijárni. Pár hónap múlva a pontos dátum nem ismert viszont elmegyünk egy másik helyre nem csak a ló hanem én is tehát költözünk és ott ismerek egy nagyon jó állatorvost, többször láttam már személyesen munka közben, hozzá hatalmas nagy nyugodtsággal vinném, mármint hívnám a lovamhoz.

Fogreszelés lenne aktuális nála, utóbbi időben kezdtem észrevenni a jeleket. A legnagyobb dilemmám az, hogy nyilván nem szeretném a lovam érdekében halogatni ezt az egészet, viszont nem is akarom olyan kezekbe adni akiben nem bízok. Ti mit tanácsoltok? Mit tennétek a helyemben?



nov. 3. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
97%
A fogreszelés az egyik legegyszerűbb beavatkozás, jobb patkolókovácsok is megcsinálják.
nov. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy azért nem egy bonyolult dologról van szó, de ennek ellenére én személy szerint nem bíznám akárkire. Főleg azokra nem szívesen akik nálunk megfordultak és helyettük nekem kellett megmondani hogy mi a baja a lovamnak…
nov. 3. 10:51
 3/3 anonim válasza:
Ezt bódításban lehet rendesen megcsinálni. Dr Csépányi Gergőt tudom ajánlani. Lelkiismeretes,nem húz le felesleges pénzzel,mindenhova kijár szinte és tuti hogy rendesen megcsinálja.
nov. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!