Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Zselés nyeregemelő? Waldhausen...

Zselés nyeregemelő? Waldhausen vagy inkább acavallo?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy ilyen nyeregemelőt, viszont hallottam róla hideget is és meleget is. Nektek milyen tapasztalatotok van vele kapcsolatban? Barátnőmnek acavallo van. Én viszont egy waldhausenes zselés nyeregemelőt vennék. Rosszabb lesz mint az acavallo vagy ugyanolyan? Be fog taknyosodni? Ha igen akkor az ellen mit lehet tenni? Hol kell tartani? Előre köszönöm a válaszokat.

#Zselés nyeregemelő
dec. 11. 10:23
A kérdező szavazást indított:
Acavallo
Waldhausen
6 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Milyen célból akarsz zselés nyeregemelőt? Mert az ütéselnyelésre a bárányszőr hatékonyabb.

dec. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Persze az ütéscsillapítás miatt is szeretnék venni. A nyergem tökéletesen passzol a lóra és a bárányszőr csak szűkítené, így most mindenképp csak zselét szeretnék.
dec. 11. 10:39
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Érthető :) Igazából mindkettő megfelelő lehet, ne azért vegyél acavallot, mert a barátnődnek is az van. Viszont a barátnődtől elkérhetnéd kölcsön az övét, hogy kipróbáld milyen. Ha esetleg a másikat is van lehetőséged kipróbálni, akár boltba visszavivősen én azt is ajánlom. Nézd meg, nektek melyik a kényelmesebb. Egyébként mindkettő jó minőségű szokott lenni.
dec. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!