Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Appaloosát, milyen szakágakban...

Appaloosát, milyen szakágakban használják?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Őszintén csak puszta kíváncsiságból szeretnék rákérdezni arra, hogy az appaloosa fajta ló milyen szakágaban szokott szerepelni. Tudom, hogy leginkább western, de engem az angol érdekel. Olvastam, hogy galoppra is szoktak indulni, viszont én eddig csak telivéreket láttam, így ezt nem tudtam hova rakni. Más szakágakban is szoktak indulni? Vagy csak is westernre használják őket?

dec. 12. 21:58
 1/1 anonim ***** válasza:
33%
Az angol sportágak közé tartozik a a díjugratás és a rókavadászat. Gyakoriak az endurance lovasversenyeken, valamint az alkalmi tereplovaglásban. Az appaloosákat lóversenyzésre is tenyésztik, és a sportot egy aktív versenyzői szövetség támogatja.
dec. 14. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!