Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha háznál van a ló hogy kell...

Ha háznál van a ló hogy kell lóútlevelet csináltatni?

Figyelt kérdés

Amiatt kérdezem mert eddig, lovardában tartottam lovat de ott kértek a lovardától talán valami tenyészet kódot meg valamilyen a lovarda kódját talán.


Ezeket házhoz is meg kell csináltatni vagy kihagyják?


dec. 28. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
dec. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát ebben a cikkben nem volt benne a kérdésemre a válasz.


Azt tudom, hogy kell lóútlevél, csak azt nem hogy ezt otthon is tudom-e kivitelezni ahol se tenyészet kód se semmi nincs.

dec. 28. 10:43
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Hat nezd, nekem ugyan nincs lovam, elegge felek toluk, de azert aranyosak.😬

De ha a helyzetedbe kepzelem magam, elobb hivnam fel az allatorvost, mert ott szinte biztos, h iranyba tudnak igazitani. Sokkal tobbre mennel ugy gondolom, mint ezen az anonim oldalon.

dec. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem az állatorvos intézi az útlevelet a lovaknál.


Hanem van erre megyénként ember és olyan szerencsések vagyunk, hogy eléggé pöcs ember jutott erre a mi a megyénkben.

dec. 28. 10:54
 5/7 anonim ***** válasza:
S ha egy masik megyei erre szakosodott embert hivnal fel? Na o mar esetleg konkretan meg tudja mondani, h el tudod-e magadnak intezni vagy hogyan tudnad.
dec. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az az első hogy megkérdezik hogy hová tartozunk és nem foglalkoznak az emberrel más megyéből
dec. 28. 12:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Ott kezdődik, hogy kihívod a területileg illetékes ló tenyésztési felügyelőt. Ő tud mindent. Beazonosítja a lovat, illetve akkora intézd a dokit is, aki chippel, vért vesz stb. A felügyelő adja ki a doksit ami alapján elkészül az útlevél. Ha csak kérdésed is van, akkor őt hívd fel és mindenre válaszol.
dec. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!