Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek mikortól mehet...

Szerintetek mikortól mehet terepre a lovàval ès mikor lovagolhat edző nèlkül?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok hogy erre kinek mi a vèlemènye

jan. 7. 16:25
 1/8 A kérdező kommentje:
(A lovas) bocsánat ez kimaradt😅
jan. 7. 16:26
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Ez attól függ, milyen képességei vannak és mennyi idős.
jan. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%
Amikor az oktató szerint erre készen áll. Normális helyen be se engedik fizetni terepre ha még nem tart ott. Persze sok helyen csak a pénzre mennek, aláíratják a papírt hogy felelősség nem terheli őket, aztán mossák kezeik, de a pénz az kell.
jan. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül a profiknak se ajánlott a terep, megcsúszik a ló, bevered a fejed, órák múlva se találnak meg. Nálunk amikor az edző már úgy látta problémamentesek vagyunk terepen, akkor nyugis lóval, kis csoportokban engedett egyedül, olyan helyre mehettünk ahol már voltunk. Mindannyian versenyszerűen lovagoltunk már ekkoriban, minden jármód és ugrások stabilan mentek, és ki tudtunk ülni bakolasokat, vissza tudtuk fogni a lovakat.
jan. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

18 év alatt nem szoktak egyedül hagyni, de ha sokat lovagolsz, kb. minden nap akkor szerintem alkalomszerűen kienged az edződ egyedül a pályára. Terepre nem biztos, de felnőttként saját lóval azt csinálsz amit akarsz.

Valamilyen formában fizettetni akarnak az biztos, hiszen egy lovarda csak pénzből működik, senki nem fog haveri alapon lovagoltatni, de egy-egy terep bele szokott férni.

jan. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5. 4es voltam, nyilván amikor mi edző nélkül mentünk akkor is terepet fizettünk a lovardának, ugyanúgy mint amikor edzővel mentünk
jan. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Nyilván, hiszen a lovarda nem egy ingyenes állatsimogató, lehet szidni őket, de szerintem ez normálisabb hozzáállás, mint ha minden áron ki küldenek veletek egy "edzőt", aki még el is rontja a bulit.
jan. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a lovas biztosan ül mindhárom jármódban, és ki tudja ülni a bakolást. Ez a minimum
jan. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!