Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van/ volt lovas trend?

Van/ volt lovas trend?

Figyelt kérdés
Vannak/voltak azok a trendek ahol a ló fejére fekszenek mikor levélnek és mikor felemeli a ló a fejét felemeli a csjt/pasit. Ez nem tesz kárt a lóban?

#állat #ló #trend #Lovas trend
jan. 28. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A kérdést se értem.....


Mi az hogy "levélnek"?


Arra gondolsz, amikor ágaskodik a ló?

jan. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom legelnek, a ló meg a fejével emeli meg a lovast.
jan. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen bocsánat elírtam😶
jan. 28. 18:23
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Ráfekszik a fejére? Legelés közben? Még mindig nem értem, bár lehet, nálam van a hiba.
jan. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

hat ha par masodpercre belecsimpaszkodsz a nyakaba semmi baja nem lesz

(tapasztalatbol mondom bar mondjuk en ezt az elozo friz lovammal csinaltam azoknak azert vastag, izmos nyaka van)

márc. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5ös - kivéve, ha nincs bemelegítve/kondicionálva és pont rosszul mozdul, és abból komolyabb sérülés is lehet, például izomszakadás, stb.
márc. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
én egyetértek az 5.-el, nem kell ilyen paranoiásnak lenni. nyilván nem ugy értem hogy egy 180 cm eber ugorjon rá egy ,vékony nyakú' 140 cm pónira, de egy vastagabb izmosabb lóban nem nagyon tudsz kárt tenni par másorperc miatt.
márc. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!