Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen nadrágban menjek...

Milyen nadrágban menjek lovagolni amíg nincs lovagló nadrágom?

Figyelt kérdés
Kedden este megyek venni, de kedd délután lovagolok. Tegnap nagyon csúszott a cicanadràg a nyeregben, menjek farmerben? Az kevésbé csúszik?
ápr. 1. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Nincs valami szabadidő nadrágod, ami nem túl bő?
ápr. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha a farmer nem túl szűk, hanem streccses, szerintem nem baj. Legalábbis engem nem zavart.
ápr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Futógatyában mentem.
ápr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
A farmer is csúszkálni fog, ezt meg kell tanulni “kiülni”, amíg nem veszel egy rendes lovaglónadrágot (az direkt ott van megerősítve, ahol kell). Amúgy én egy fittness, futó, ilyesmi leggingsre szavazok, ami sehol nem korlátoz a mozgásban.
ápr. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

4, Nem bántásból, de az nem lehet, hogy a technikáddal van baj?


A rodeósoknál pl érdekes mód mindenki farmerben lovagol, és nem épp komótosan. Valahogy nekik sikerül nem csúszkálni, pedig felülnek a bikára is, meg ugráló lovakra is.



Az eredeti, nem divat farmer erre lett kitalálva.

Cicanacinál tízszer stapabíróbb, és lehet benne lovagolni is.

ápr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
5, de farmerból sok alkalmatlan rá, ahogy írtad, nem a divat farmerek jók.
ápr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Mi annak idején csúszós gatyában jártunk,amit laxtexnek neveztünk. Fogalmam sincs,mi volt az anyag neve. Olyan volt,mint a mai leggings,csak csúszott az anyaga. Nagyon jó volt lecsúszni a lóról (leszállni róla).
ápr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Melegítőben érdemes. Nem csúszik, mint a leggings, de rugalmasabb, mint egy farmer.
ápr. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Vettem vegul szilikonosat a decathlonban, koszi a valaszokat 🫶🏻
ápr. 5. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!