Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Teszek egy próbát itt is,...

Teszek egy próbát itt is, hátha. Kb kicsit több, mint 2 éve el lett adva a lovam, Döme névre hallgató pej herélt kicsit hidegvérű beütésű ló. Bakolása és elrohanásai miatt nem volt alkalmas oktatásra, így eladták, viszont nem tudom, hogy hol lehet?!

Figyelt kérdés
Győr-Moson-Sopron megyéből. Reménykedem benne, hátha tud valami valamit róla? Viszonylag fiatal ló, 10 éves lehet mostmár kb. Megköszönöm előre is a segítségeket!
ápr. 26. 17:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem veszi fel a telefont és nem ír vissza, nem baj, a lovarda csak nem tűnt el a Föld színéről, menjetek oda személyesen. Ha nem együttműködő, irány a rendőrség. Ha a tulajdonos tudta nélkül eladta a tulajdonos tulajdonát, fel kell jelenteni. Csak azt nem értem, miért nem jelentettétek fel 2 éve. Hacsak nem azért, mert a tulajdonos is sumákul. Neked van bármi írásos, két tanúval ellenjegyzett (még jobb, ha közjegyzővel) papírod erről a megállapodásról, hogy iskolaló, de heti egyszer te lovaglod? Tulajnak minimum kell lennie papírjának arról, hogy beadta iskolalónak, de attól még ő a tulaj. Ezzel már lehet rendőrségre menni. Ha a tulajnak sincs papírja, akkor vagy hülyék vagytok, vagy a tulaj is átcsesz téged, és igazából eladta a lovat a lovardának, akkor viszont teljesen jogszerűen adta el a lovarda tulaja.
ápr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Emberek! Én nem rendőrségezni akarok, szimplán kiírtam egy kérdést, hátha netalántán valaki tud valamit erről a lóról! Nem életbevágó dolog! Ha nincs meg, nincs meg. Ennyi!A tulajától a lónak, illetve a lovardától el akarok tekinteni, én magam furdall a kiváncsiság, hátha valaki aki itt köztünk van nála lehet! Mégegyszer mondom, szimplán kíváncsiságm Ha nincs semmi közöd kicsit se hozzá, kérlek akkor ne kommentelj hozzá! Köszönöm a normis válaszolóknak!
ápr. 26. 19:02
 13/15 anonim ***** válasza:
38%
Meg hogy itt. Szerinted egy lovas facebook csoportban nem lenne több esélyed? Gyakorin kell megkérdezni? :D Ha ilyen hülyék az emberek, nem is csodálom, hogy az a ló mindenkit le akart dobni a saját hátáról, igaza volt.
ápr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is fura, hogy elvileg a tulaj tudta nélkül adták el, de nem tett feljelentést. Nem lehet, hogy eladta a lovardának csak kamuzik neked?

Amúgy itt valóban kicsi az esély, hogy választ kapsz. Próbálkozz lovas csoportokban, helyi csoportokban. Illetve ha nem veszik fel, nem írnak vissza, hívjátok egy másik, idegen számról, amiről nem tudhatja a lovarda, hogy a tiétek. Magába a lovardába is elmehettek, csak nem vágják az orrotokba az ajtót.

ápr. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
"Nem lehet, hogy eladta a lovardának csak kamuzik neked?" Szinte biztos vagyok benne, hogy ez történt, csak nem akarták a kiskorút elszomorítani.
ápr. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!