Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kedvenc lófajta? és miért

Kedvenc lófajta? és miért

Figyelt kérdés
csak érdekel
2011. márc. 27. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Magyar félvér. Okos, szép kedves. Kedvenc lovam is ilyen.
2011. márc. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Arab. Okos, szívós, kecses, de közben érzékeny lelkivilágú és hálás.
2011. márc. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs olyan hogy kedvenc fajta mindegyikben van v.mi rossz és jó is!! PL:angol telivér gyönyörű jó kiállású,de ha nem vagy tapasztalt könnyen megszelel! stb!
2011. márc. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hafi, pinto, pónis-sodrottas jellegű pacik. Főleg olyan, ami alacsonyabb, a termetem miatt :)
2011. márc. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fjord. Egyértelmű kedvenc, nekem két ilyen pacim van, imádom őket.
2011. márc. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Magyar félvér...voltam egy táborban ahol egy rakoncátlan lovon megtanultam lovagolni,és ügetni,de ez a ló megbokrosodott alattam.Ezek után nem nagyon akartam lóra ülni,mert kicsi voltam mikor a dolog történt.Egy magyar félvér szeretette meg vele újra a lovaglás,az ügetés és magát a lovat is.
2011. márc. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Katka22


Sok lófajtát szeretek, mert mindben van valami jó. Szépsége miatt a fríz és andalúz, ugratási és egyéb tehetsége miatt: furioso, kecsessége miatt: arab fajták, rettentő szerethetőségük miatt azaonban én hidegvérű párti vagyok, sodrottakat imádom, meg a hafik is édik ( nekem hafim van most, de nem sokára lesz társa...)

2011. márc. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Angol telivér. Szép, gyors paci, nagyon megfogott ez a fajta (vasárnap jártam a Kincsem Parkban a Magyar Derbyn, persze több futam is volt). Nagyon szeretem az angol telivéreket. Az arab telivéreket már kevésbé, de azok is szépek.
2011. júl. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!