Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyibe kerül a tartása? (lent)

Mennyibe kerül a tartása? (lent)

Figyelt kérdés

A felszereléseket leszámítva, meg állatorvosi költséget is leszámítva. Mennyibe kerül ha csak az etetést és itatást vesszük igénybe..

15/L


2011. ápr. 10. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
egy lovardában kb 40-50ezer forint havonta, attól függ hol laksz. plusz a körmölés. vagy otthon gondoltad? mert azt nemtudom..
2011. ápr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen otthon gondoltam,de azért köszönöm!
2011. ápr. 10. 18:13
 3/4 anonim ***** válasza:
tizenötezer makszimum húszezer ha valahol tudsz egykis zöldet kaszálgatni még annyibasem
2011. ápr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk éves szinten itthoni tartás: 30ezer ft! Ebbe beleértve az oltásokat, körmöléseket, bálákat.


De még csak csikó! Gondolom ha nagyobb lesz 2-3xa lesz az ára.


Sok a jó ismerősöm így minden szinte ingyen van! :)

Bálák sem 6000Ft-ért vannak..nekem 2000Ft/bála Zab,Kukorica ingyen! (= 4-5 szomszéd nagy telkén legeltethetem a lovam. Van egy lovas ismerősöm ( már nem foglalkozik lovakkal ) Oda adta a telkét majd, hogy kaszálni + apukám ismerősénél is majd kaszálhatunk ingyen! (=

2011. ápr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!