Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen sütit lehet adni a...

Milyen sütit lehet adni a lovaknak?

Figyelt kérdés
Receptet is írjatok. Linket is.
2011. jún. 14. 11:42
 1/10 Dymo ***** válasza:
33%
mi a fenének kell lónak süti?
2011. jún. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Google a barátod. Egyébként meg baromság neki sütni, semmivel jobban nem értékeli, mint a nyers csemegét.
2011. jún. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

Mi van? Minek akarsz sütemény adni a lónak?!

Jutalmazni répával szokták, esetleg kockacukorral, de azt nem javaslom.

2011. jún. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Veszel egy kiló almát, félbevágogatod neki, aztán megeszegeti. Sok is, finom is, szereti is. Nem hiszem, hogy sütnél egy kilónyi almányi mennyiségű sütit, mert ha csak egy kis tepsit, vagy pár szeletet, azt nem fogja jobban díjazni, ő nem tudja, hoyg dolgoztál vele, a gyüminek vagy zöldségnek pedig jobban örül.
2011. jún. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

én írok neked egy csomót,ja és elég bunkók voltatok,mert nem ezt kérdezte!!!nálam a lovak kedvence a répa mézzel bekenve ,és beleforgatva zabpehelybe vagy zabba vagy hasonlóba.(hámozott,mosott,majd száradás[a mosás után mert nem fogja be a méz])


na a többi recept:


hozzávalók:

-1/2 alma

-1db sárgarépa

-2szelet rozsos kétszersült

ELKÉSZÍTÉS:a vékony szeletekre vágott almát és répát tedd a két kenyér közé.Kösd át egy szénaszállal és Kész is!


HOZZÁVALÓK:

-1 ÓRIÁSI alma

-pici zab(kb.egy maréknyi vagy kevesebb)

-morzsásra tört zabos kétszersült

-darabolt sárgarépa

ELKÉSZÍTÉS:vágdle az alma tetejét,vájd ki a belsejét és ezt "csináld" pépesre,ezt keverd el töltsd vissza az almába rakd rá a kalapot és kész:)!


HOZZÁVALÓK:

-búza korpa

-alma

-répa

ELKÉSZÍTÉS:egy tálba keverj a korpához vizet,amíg meg nem szívja magát és kemény nem lesz.Borítsd az egészetr egy és díszítsd alma és répa reszelékkel.


HOZZÁVALÓK:

-Sima vagy lovaknak készült palacsinta

-1db alma

-1db banán

-cukorrépapép(12órányi áztatás után,FFFOOONNNTTTOOOSSS:a cukorrépapépet csak áztatás után lehet odaadni a lovaknak,mert ellenkező esetben a ló torkában megduzzad és fulladáshoz vezet!)

ELKÉSZÍTÉS:szeleteld fel az almát és a banánt,és keverd el a beáztatott cukorrépapéppel.kend ezeket a palacsntákra tekerd össze és kész:))!


HOZZÁVALÓK:

-1db alma

-kb.10 teáskanál kristálycukor

ELKÉSZÍTÉS:vágd az almát gerezdekre,tedd a gerezdeket egy tányérra(amit nem sajnálsz),és az almát szórd meg a cukorral.rakd ki a napra pár órárakb.addig ameddig ropogós nem lesz.


Most csak ennyit tudtam írni remélem elég,de írj nekem nyugodtan(ide is írhatsz)privit mert leírom majd a többit:)) ja és a lovak érzik az édes ízt is tehát szeretik az édeset,a mézes répa nálam nagyon bejött de de mosás után hagyd megszáradni különben nem ragad rá a zab ,mert a méz vízzel van keveredve!

2011. jún. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

13:49-es vagyok!es a válaszolóknak:akkor nektek minek süti?a lovaknak jót tesz ha 10 évben egyszer kapnak valami különlegeset!persze én sem ugy gondoltam hogy minden nap adsz neki mert úgy tényleg nincs értelme:)


és neked:a lovak szeretnek új dolgokat felfedezni ezért is jó a süti,de ne vidd túlzásba.évente megsütsz 1-et és kész:)

2011. jún. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezek nem sütik, csak nyalánkságok összekeverve, mivel egyiket se sütötted meg sütőben.

Szerintem keress googlen egy jó zabkeksz receptet, azt süsd meg és azt add csemegének, de tényleg csak jutalmazásként, különben követelőző lesz.

2011. jún. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

de ismerek egy sütőset is :))(a mézes répás vagyok)

HOZZÁVALÓK:

-4 alma

-zabpehely

ELKÉSZÍTÉS:reszeld le az almákat és rakd egy tálba.Add hozzá a zabpelyhet,annyit hogy "masszát" kapj belőle.ezeket süsd meg és kész! emberi fogyasztásra is alkalmas,kis lekvárral finom:)ja és a lovaknak még mézzel is lehet adagolni(=persze sütés után)

sok hasonlót ismerek de pontosan egyiket sem tudom(pl.hány percig kell sütni...)

és tényleg mértékkel adj neki!vízből és cukorból(porcukor)kaphatsz mázat amivel írhatsz neki valami kedveset:)

2011. jún. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát az enyém megeszi a kakaós csigát is akár, meg előlem pogit v bármit :) Egyébként viccet félretéve, hülyeség lósütiket sütögetni a lónak! Gyümit vigyél neki
2011. júl. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%

Abszolút nem értek egyet a negatív kommentelőkkel! És mivan ha szeretne valami KÜLÖNLEGESET adni a lovának pl. szülinapja alkalmából??? A lovamnak nemsokára szülinapja lesz és mivel minden nap kap répát, én kvázi már uncsinak találom, hogy szülinapjára is azt kapjon mert az egyenlő azzal, hogy az is csak egy nap, ugyanolyan mint a többi. NEM! A szülinap az szülinap.. ti is kaptok tortát, nem? Lehet, hogy a ló nem értékeli, de az emberben legalább egy jóérzés rakódik el.. Úgyhogy nem kell játszani az eszeteket, és nem kell feleslegesen belekötni!


Kérdező, előttem írtak sok jó receptet, próbáld ki :)

2013. márc. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!