Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Férfi és női lovaglónadrág...

Férfi és női lovaglónadrág között ( mia a drasztikus) különbség? Mert árbe 1,5-2 drágább?

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
a férfi ált buggyosabb, a női meg fenékresimulós :)
2011. aug. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem leginkább az, hogy fiúk bővebben hordják, nem olyan tapadósan, bár nem nagyon van fiú lovas ismerősöm, de én erre tippelnék. Kb ennyi, a gatyó funkciója ugyanaz, és pl turiban nem tudom eldöneni, hogy melyik milyen, hanem ami méretem, azt próbálom..
2011. aug. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
úú, elárulod, hogy hol van lovas turkáló??
2011. aug. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%
Az, hogy az egyik férfi, a másik női. Logikus...
2011. aug. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A női nadrágok általában magasabb derekúak, kicsit "körtébb" alakra valók, de felvéve ez nem feltétlenül látszik. Egész sok olyan lovas lányt ismerek akinek a férfi lovaglónadrág passzol jobban az alakjára. Igazából nincs nagy különbség. Én eddig árkülönbséget se tapasztaltam - igaz, hogy ritkán veszek lovasboltban nadrágot, én is lovas turiból szerzem be a nacikat. Előttem kérdezte valaki, hol van ilyen, nos, én jászberényi vagyok, itt van egy bálás bolt, ahol kifejezetten lovas cuccok is vannak - általában százával vannak a lovaglónadrágok 2-3 ezer Ft-ért lehet nagyon jó állapotú, márkás gatyókat venni, de olykor van kobak, lovaglómellény, kabát illetve csizma is. Majdnem minden cuccom innen van. :-)
2011. aug. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én Békéscsabán lakom, és a Rációban vesszük, ez szerintem anyniról szól, hogy néha találnak lovasgatyát, és összegyűjtötték, vagy lehet, hogy van aki innen viszi be, szóval nem külföldről hozzák, esetleg más turik, ha találnak... Szoktak jók lenni, vagyis midnig másokon látom, és mondják, hogy ott vették, engem meg megesz a sárgaság, hogy én sose találok:D A méretemben sajnos sosincs, csak nagyritkán, bár most két gatyám a Decathlonból van, háromezer volt, szóval kb mint a turis, meg heti kétszer-héromszor lovagolok, szóval nem is nyűvöm úgy agyon őket, mintha mindennap hat lovat lovagolnék..
2011. aug. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!