Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovon ha szőrén lovagolok,...

A lovon ha szőrén lovagolok, és ügetésben pattogok az nagyon fáj neki? Kb 50kg vagyok

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
ááá, dehogy
2011. szept. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

A ló méretétől függ.

De próbálj meg te pattogni hanem felállni (ha úgy tetszik kiállni a lóból)

2011. szept. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Ez a ló méretétől is függ.De szerintem neked jobban fog fájni utána...:)
2011. szept. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
ne pattogj
2011. szept. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Hát, kétség kívül nem kellemes neki =/ Vagy próbálj meg könnyűügetni (ez hosszútávon elég fárasztó lehet), vagy szépen tanügetni. A tanügetés, ha jól csinálod és a feneked maradsz, nem fáj neki. Annyi a titka a dolognak, hogy jól hátradőlsz, és a csípőddel próbálod követni a ló mozgását.
2011. szept. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Hát ne pattogj, hanem vedd fel vele a ritmust. De nem hiszem, hogy fáj neki, a te feneked jobban megfájdulhat, bár az sem mindegy, hogy a ló gerincének mely pontjához csapódik a feneked.
2011. szept. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
az tök mindegy,hogy mekkora a ló,igen fáj neki de gondolom be is ejti olyankor a hátát.
2011. szept. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%
hát szerintem egyikőtöknek sem lehet kellemes érzés. régebben én is pattogtam, de rájöttem hogyha egy kicsit hátradőlök akkor nem pattogok. aztán gyakorolgattam, míg végül sikerült hátradőlés nélkül kiülni :)
2011. szept. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!