Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen lovatok van? (fajta,...

Milyen lovatok van? (fajta, neme, életkora, képzése) Mikor kaptátok/vettétek? Hol tartjátok? Mennyit foglalkoztok vele? Hobbi vagy versenyszinten? Miért szeretitek? Szoktatok járni versenyekre, felvonulásokra? Milyen a kapcsolat a lovardában?

Figyelt kérdés
Egyszóval, ha van lovatok, esetleg lovagoltok, akkor mesélnétek nekem egy kicsit magatokról és a lovaitokról.
2011. okt. 6. 20:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%

fajta:jó kérdés sodrottas féle

neme:kanca

életkora:21 lesz tavasszal

képzése: fogat és hoby (nem kezdő lovasnak)

papiron most kaptam meg de 8 éves kora óta nálunk van tehát akkor voltam 1,5 éves

otthon boxos tartás napközben karám

napi 2-3 óra hétközben hétvégén egész nap vele vagyok

1szer voltunk versenyen de ahhoz már öreg

simán szeretem <3 megmagyarázni nem lehet

felvonulásokra igen de nem én lovaglom (szüreti)

hát a lovardai kapcsolatot nem tudom mert kb 1 éve nem voltam akkor is csak azért mert nyüsztetett b.nőm h menjek.

2011. okt. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%

Fajta: Nóniusz

Neme: Kanca

Kora 8 éves

Képzése: Belovagolva, 1-esbe 2-esbe megy

Csikó kora óta megvan, én neveltem. Itthon tartom, az udvar végében lévő istállóban. Naponta kocsiban dolgozik, lovagolni max hetente szoktam.Kiszámítható, és nyugodt ló, de mégis van egy kis dalia is benne. Rendszeresen csikósbemutatón szerepel. (csikós vagyok)

2011. okt. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
34%
Hintalovam, és még sose nem nézem alája.
2011. okt. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%

Fajta: Kisbéri félvér

Neme: Kanca

Kora: 4

Képzése: belovagolt.

Alkalmasság : Díjlovaglás, Díjugratás, Military,Távlovaglás

Vétel: 2011.06.12.

Helyileg megtalálható: Abban a lovardában, ahol 4 éve kezdtem el lovagolni (10 éve lovagolok már)

Hetente: hétköznap 2x tudok kimenni, hétvégén, délután végig vele vagyok, szóval heti 5x.

Azért szeretem, mert kb az első mondatom az volt, hogy fekete lovat szeretnék csillaggal a homlokán.. mindig is ilyet szerettem volna, aztán megkaptam őt, és a leghűségesebb, okosabb állat aki a világon létezik.

Versenyen egyszer voltunk még, de tavasztól fogunk elkezdeni járogatni, várunk, még bele nő abba a korba.

Jó a kapcsolat a lovardában.

2011. okt. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
41%

Fajta: holland félvér

Neme: kanca

életkora: 4 év

képzése: még nagyon az elején vagyunk :D

mikor vettem: 6 hónapos korában

hol tartom: otthon, karámban a többi lóval

mennyit foglalkozok vele: sajnos csak viszonylag keveset :(

hobbi

versenyekre nem járunk, felvonulásokra sem, még belovaglás alatt van

2011. okt. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%

Fajta: Magyar sportló

Neme: Herélt

Életkora: 9 éves

Képzés: díjugratás, díjlovaglás

Most kaptam nyár elején

Lovardában van

Egy héten 5x megyek hozzá

Most fogok elkezdeni versenyezni (ő már tapasztaltabb nálam), most készülünk a rajtengedélyre

Nagyon szeretem, eddig nagyon megbízható, és türelmes velem

Két hete voltunk egy szüreti felvonuláson, attól egy kicsit tartottam, hogyan viseli majd, de megállta a helyét (:

Nagyon szeretem a lovardámat is, jófej emberek, edzőm aranyos és türelmes (:

2011. okt. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%

Faj : Friz

Nem: Csodor

Kor: 5 eves

Kepzed: dijugrato es military versenyekre jarok vele

3 eve kaptam anyukamektol hollandiabol

egy kozeli istaloban tartjuk bertartasban ide minden nap kimegyek lovagolok edzek es gondozom a lovamat

termeszetesen versenyszinten

Azert szeretem mert szep sport es szep a lo

evente kb 5-6 versenyre megyek

a lovardaba sok lanynak van lova de csak en es meg 1 versenyzunk! velunk kulon foglalkoznak napi 2-3 orat

2011. okt. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

off: frízzel military és díjugratás??? egy kicsit érdekes


nekem egy 4 éves magyar félvérem van, egyesben kocsizik és lovagolom is, itthon tartjuk. versenyen nem voltunk és sztem nem is ffogunk menni,megmarad hobbilónak de szerintem ha egy kcsiit ügyesebb leszek veszek mellé egy sportlovat :)

2011. okt. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Pár napja adtam el egy lovam, hobbiló volt, de van egy másik lovam.

Kisbéri félvér

Kanca

7 hónapos

Jól ugrik ( szabadon), majd versenyszinten szeretnék vele lovagolni, de amíg felnő, addig egy ismerődöm lovát lovagolom ( neki nincs rá ideje).

Bértartásban van és sajnos csak péntektől vasárnapig lehetek ott ( szüleim ne akarják, hogy a tanulás rovására menjen) de amennyit csak lehet foglalkozok vele.

MIért szeretem? Hát... nem a színe miatt vagy ilyesmi, csak olyan tündéri kiscsikó, virgonc, de kitűnik a többi csikó közül ( számomra). Nem tudok pontos választ adni, de 1. perctől beleszerettem ( 2 hetes volt) és minél többször találkozom vele, annál jobban szeretem <3

Minden rendben van a lovardával. :)

2011. okt. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%

Off:Nem kicsit érdekes...Válaszoló, bisztos hogy fríz???:DDDD Ezt te nem tudod elhitetni velem...főleg versenyszinten lehetetlennek bizonyulna...:PP xD


Fajta:appaloosa

Nem:csődör

Szín:márványozott tarka

Használat: csak hobby:)

2011. okt. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!