Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudtok Budapesthez közel jó...

Tudtok Budapesthez közel jó és ha lehet olcsó lovardát?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék megtanulni lovagolni, csak még nem találtam olyan helyet ami kedvező lenne! Ti hol tanultatok meg lovagolni? Nem kell hogy Bp.-en legyen jobb is ha vidéken van, csak ne legyen annyira messze. Budán lakok, és jó lenne ha úgy fél/háromnegyed óra alatt odaérnék.
2011. nov. 20. 13:09
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
hogy olvastam a honlapom hogy 1o/2000 Ft és hogy ahoz jár oktatás, vagy egyénileg lovagolhatsz?(: bocsi hogy ilyen értelmetlen kérdésekkel bombázlak, csak nagyon felvagyok dobva!:D :)
2011. nov. 20. 17:09
 12/28 A kérdező kommentje:
hát én úgy évente lovagolok, tehát nagyon ritkán :( de ugetni tudok,az megy!(: az egyik lány is ilyen szinten van, a harmadik lány pedig tud lovagolni futószár nélkul, vágtatni is. o csak azt mondja hogy javítani szeretne lovaglásán ja és o szokott csak boron lovagolni! tehát o már van egy szinten!de nagy vágya hogy megtanuljon ugratni is.(:
2011. nov. 20. 17:14
 13/28 anonim ***** válasza:

Nem-nem dehogyis, nem véletlen mondtam, hogy nyugodtan kérdezz, és továbbra is azt mondom!

Természetesen MINDENHEZ jár oktatás!:-))

De még mondasz egy pár szót a hármotok lovastudásáról?

Köszi!

2011. nov. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Bocs, nem vettem észre, akkor az utolsó 2 mondatot ne vedd figyelembe!:-)
2011. nov. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

és már megterveszted, hogy mikor fogsz menni?

Én hetente 2x járok lovagolni, de eleinte heti 3x.

2011. nov. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Meg még annyi, hogy bukósisakot feltétlen vegyél föl!.-)
2011. nov. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Akkor bukót beszerzek!(: hát én heti egyre gondoltam szombat délutánra vagy vasárnap délelöttre. Szerinted mikor vannak kevesebben? Sajnos hétköznapra nem fér be:/
2011. nov. 20. 17:35
 18/28 anonim ***** válasza:

Szombat délután kevesebben vanak, mint vasárnap délelött.

Egyébként szombaton 2-re, azaz háromnegyed 2-re szoktam menni, ha van kedved akkor gyere te is akkora.

Jó az úgy neked?

2011. nov. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
igen, jó! :) lehet hogy már szombaton menni fogok!(: akkor csak menjünk majd oda és beszéljünk az oktatóval hogy mit érdemes? szerintem először elvisznek majd autóval, de tömegközlekedéssel is egyszeűen eltudunk majd jutni?:)
2011. nov. 20. 18:08
 20/28 anonim ***** válasza:

Nem szeretném lehúzni a Favoritot: De ha színvonalasan szeretnél tanulni LOVAGOLNI, és nem csak utazni rajtuk, akkor ne oda menj. :) Persze ebben az esetben én kapásból nem is lovardát ajánlanék, hanem magánedzőt, mert ma már minden lovardában futószalagszerűen megy az oktatás, de igaz ami igaz, olcsóbbak mint egy magánedző... Olcsóbb, és ez a minőségen is meglátszik.


De ha már mindenképp lovarda, akkor én tényleg nem szeretném lehúzni a Favcsit, de tapasztalatom szerint oktatásilag az még a lovardák között sem hág túl magasra :S

Az osztály jóindulatúan szólva is csak egy döcögős vonatozás, ahol aztán azt csinálsz amit akarsz, az a ló így is úgy is jól fog neked menni, az ügetésüknek lebegési fázisuk már kb. nincs is...


Persze a társaság, a hangulat tök jó, megvan a kis csapat, stb, de lovaglás ügyileg... Hát, én meggondolnám... Illetve meg is gondoltam, ezért jártam oda olyan rövid ideig.

2011. nov. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!