Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Sodrott lovat érdemes venni...

Sodrott lovat érdemes venni hobbyra, túrázásra?

Figyelt kérdés

Arab félvér x Hidegvérű.

Nyugodt a ló, kb. 160 cm a marja. Kényelmes, nem rohanós. Inkább ez a "kényelmesen,lassan de biztosan" típus. :D

16/L


2012. jan. 14. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jó lesz. Bár ez a képzettségétől is függ.

De nézesd meg dokival meg hozzáértővel. ;)

2012. jan. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó:DD
2012. jan. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp. Ha nem x kűröket akarsz lovagolgatni, meg 160akat ugrani, akkor tökéletes. Az arabok és a hidegvérűek is kitartóak, ez a ló valszeg tényleg nyugodt, ha a hidegvérűt örökölte:D Mindenképp jó választás, de dokival nézzétek át, ha nem vagy elég tapasztalt, akkor egy tapasztalt lovas vagy edző próbálja ki, ha most akarod megvenni, nehogy később kellemetlen csalódás érjen:)
2012. jan. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha a ló egészségügyi szempontból rendben van, és jó kondiban van, valamint képzett, nyugodt ló, akkor nyugodtan elmehetsz vele túrázni. Az, hogy sodrott, az nem lehet akadálya a túrázásnak. Magát a lovat kell figyelembe venni!

Jó túrázást nektek! :)

2012. jan. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Volt dolgom pont ilyen kereszteződésből származó pacival, nem az enyém volt, egy ismerősé. Gyönyörű állat volt, a hidegvérű robosztusságát csodásan enyhítette az arab kecsessége, lett egy szép fejű, jó nyakú, jól izmolt, dús sörénnyel és farokkal megáldott lovacska, tényleg ránézni is jólesett. Emellett nagyon nyugodt volt, ugyanakkor egyáltalán nem lusta.

Tökéletes hobbi- és túraló! Ha egészséges, jól belovagolt, bátran vedd meg, sok örömöt fog még okozni neked!

2012. jan. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Guano Apes ***** válasza:
Abszolút jó! Én a sodrik szerelmese vagyok :) Nekem is az van (holsteini + erős sodri). Verseny szintig jutottam vele westernben, de hatalmasakat túráztunk, 30-40 km lazán megvolt. ha ügyes vagy és ki tudod hozni belőle a legjobbat akkor nagyon sok jó élményetek lesz együtt :)
2012. jan. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!