Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lóbérlés és a feles lótartás...

A lóbérlés és a feles lótartás az egy? Vagy miben különbözik?

Figyelt kérdés

A neten olvastam ilyet is - olyat is.

Akkor most ez egy vagy két külön dolog?


2012. jan. 21. 13:16
 1/2 anonim válasza:

Két külön dolog.

Lóbérlés általában:Van egy lovarda ahol van rá lehetőség,mindenhol más hogy mennyit lovagolhatsz,de legtöbbször neked kell alkalmazkodni hiszen ha a lovardának szüksége van a lóra akkor ők fognak rajta oktatni nem te fogsz vele edzeni.Van ahol odaadják,csinálj vele amit akarsz,de valahol edző is jár hozzá.



Feles tartás általában:Valakinek nincs annyi ideje a lóra,így kiadja felesbe,de ő a főnök,akié a ló.Sokszor hallottam (egyszer pedig tapasztaltam is) hogy nem biztos hogy jó dolog ez,hiszen néha mondják hogy ők nem is lovagolnak a lovon,hetente 100x kijárhatsz a lóhoz,bármit csinálhatsz vele persze normális körülmények között és én sokszor jártam úgy hogy kimentem a ló pedig sehol..ja hát neki most volt kedve lovagolni és amúgy is azt vette észre a lovon hogy sántít,ami az én hibám,nem is az övé aki nem biztonságos helyen tartja a lovat és beakadt a ló lába a kerítésbe.

Nagyon vigyázni kell az ilyennel.


Szóval hasonló,de a lóbérlés jobb szerintem.

2012. jan. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet egy és ugyanaz,ha van egy tulaj,akitől bérled,vagy akivel megállapodsz,hogy fizetsz és használod a lovát. Vagy van egy illető,aki szeretne egy társat,hogy közösen vegyetek meg és tartsatok lovat. Ez a hirdetés pontos szövegéből derülne ki.
2012. jan. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!