Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vannak itt lovasok Vajdaságból...

Vannak itt lovasok Vajdaságból? Ti hol lovagoltok, és milyen szinten űzitek a sportot? Mióta lovagoltok?

Figyelt kérdés

2012. jan. 25. 01:26
 1/5 anonim válasza:
Én vajdasági vagyok és szeretnék én is lovagolni, de nem tudom, hogy hol lehet... :/
2012. jan. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocsi lehet hogy keson irok de elehet menni ludasra ott van a furioso lovascentrum, meg adan lapszinten tanitanak lovagolni,a loversenypalya kozeleben,en adai vagyok odajarok 7eve en vagyok a legjobb tanitvanyuk ,es tudjak a dolgukat! Ha erdekel irok privaltot ha nem akkor nem.

Most meg egy kis foldrajz:Ludas a magyarhatarhoz kozel szabadka melett talalhato arra fele sok a kukorica dorlo, Ada meg Zenta es Mohol kozott van,Mohol Peterreve melett, Peterreve meg Becse melett van.Adan a loversenypalya elege lepukkant, bezeg evente rendeznek ott kisebb versenyeket amik inkabb a kornyezo falukbol jonnek emberek, bar itt a versenyek inkabb szorakozasbol vannak es nem komolyak,zug szarmazasu lovak indulnak, egyik kedvenc versenyem a parasztvagta, ott szoren kell nyagyon gyorsan vagtatni aki elso az nyer,valosagos kupak vannak, es nem nehezek a versenyek bezzeg kezdonek nem ajanlot.Ez a ket telepules(ludas,ada) vajdasag bacskai reszeben talalhato.Adarol evente egyszer zartkoru tavlovaglast rendeznek amin en is indultam ,ez egy hetig tart es 350-400km teszunk meg,bezeg kisebb turakat is szerveznek,en halado szinten uzom a sportot bar az ember aki engem oktat azt mondja ,hogy egy kicsit jarnak tovabb kepzesre mehetnek versenyekre is, ismerek egy ket jo lovast kishegyesrol akik novi sadon versenyeznek, es moravicaikat is akik a kincsemparkban.

Amugy ludasrol annyit tudok(egynap ott szaltunk meg), hogy gyonyoru istallo van ott es apolt legelok vannak.

2012. okt. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia! :) Mesélnél még? Minden érdekel, ami lovakkal kapcsolatos. Elmennék Ludasra is.
2012. okt. 8. 02:43
 4/5 anonim ***** válasza:
és mi is érdekelne? Milyen ott az oktatas, milyen kalandokat eltem meg lohaton ,vagy a pacikal?Írjak privaltot?
2012. okt. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezek mind érdekelnének. ÍRJ!
2012. okt. 8. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!