Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti melyiket választanátok?

Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

1. A ló az egyik ismerősömé, pár hetes kora óta ismerem és most 4 éves. Nagyon szeretem. De ritkán foglalkozhatok vele meg lovagolhatom mert a gazdája nem örül ha egyedül (barátnőm nélkül) csinálom. És segíteni szoktam.

2. A ló szintén az egyik ismerősömé, lovardába tartja de nincs sok ideje rá meg csak úgy hobbyból tartja. Nem is lovagolja. De csak én látnám el, gondoznám , lovagolnám, meg minden szóval tökre "saját" lenne. Havonta x ezret fizetnék. Ismerem a lovat, ültem párszor rajta de első csak mellettem nőt fel szinte.


2012. febr. 6. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem a 2.! Párszor elmész és már össze is szoktok! :D
2012. febr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A második talán biztosabb, korrekten meg lehet állapodni. Ettől függetlenül, ha időd engedi, kinézhetsz az elsőhöz is néha, abból semmi baj nem lesz, de ha nem olyanok a körülmények, akkor egyszerűen nem. A lovardai háttér meg azért csak biztosabb. Írjatok róla papírt, hogy milyen költségek vannak, baleset vagy bármi esetén ki mit fizet, stb...
2012. febr. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A 2. egyértelműen.
2012. febr. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért nem csinálhatnád mind a kettőt? :) Nem értem, miért ne férne össze. A 2.-hoz X összegért jársz gyakran, néha-néha meg amikor lehetőséged van az 1.-höz, segítségért.

Nem értem, miért kéne választani a kettő között, és az egyikről lemondani. Nekem is papíros edzőm van, versenyre készít fel, mellette mégis egy teljesen másik istállóba járok dolgozni - segíteni. :) Nem olyan lehetetlen ám a dolog, az időmegoszlás hasonló mint nálad.

2012. febr. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Rebce ***** válasza:
Egyértelműen a második. Pár alkalom, és máris dúl a szerelem... :D
2012. febr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!