Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A horze kantárak bőre kb...

A horze kantárak bőre kb milyen minőségű?

Figyelt kérdés

sajnos nem tudok elmenni a boltba megtapogatni, nem tudom milyen minőségre számítsak. (viszont már előfordult más márkáknál, hogy már a boltban össze-vissza repedezett a bőr, ahogy meghajlítottam) kinek van közelebbi tapasztalata? főként ez a kantár érdekelne:


[link]


2012. febr. 8. 10:41
 1/5 Mailerdeamon ***** válasza:
Látatlanban ezt nem lehet megmondani. Van egy olcsóbb kantárjuk 7000-ért, annál valaki azt írja, hogy egy éves és jól bírja. Ilyen árban ennek már jó bőrnek kellene lennie, bár én nem vennék ilyen leheletvékony szíjasat.
2012. febr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem borzalmasak. A horze is csak divatból csinál mindent. Nemrég voltam bent a boltjukban, pont azt néztem, hogy nem egy kantárnál az illesztésnél csak egyszerű préselt papír volt. Két-három évig bírja persze, ha nem használod rendszeresen tovább is, de minőséget nem lehet tőle elvárni. Itt is csak a Z a drága rajta.

Közel ennyi pénzért már lehet kapni normális, megbízható kantárt is.

2012. febr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
linkelnéd esetleg, ha van valami konkrét ötleted? eddig egy cheval kantárom volt, vajpuha bőrrel, csak sajnos nagy ránk :)
2012. febr. 8. 20:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem horze kantárom van, szeptember körül vettem. A kiszállításra kb 2 hetet kellett várnom:S Amúgy jól néz ki (én mexikóit rendeletem), de már kezd kopni, bár én minden nap használom.
2012. febr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem a horze termékek jók.Nekem az összes lovas cuccom horze és szerintem jó.Ugyan ilyen kantárom van és nyugodtan vedd meg mert jó erös és kényelmes a lovadnak is díjugratásra nagyon jó.
2012. febr. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!