Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovat hogyan tartsak panelban?

Lovat hogyan tartsak panelban?

Figyelt kérdés
Egész életemben minden vágyam egy ló volt, nagyon szeretem őket, de sajnos panelban élek. Eldöntöttem, hogy valóra váltom az álmomat, és szerzek egyet. Elférne a ló, de milyen vécét csináljak neki? A szomszédok fogják érezni az illatát?
2012. febr. 14. 19:45
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Aztán majd hogy viszed le a lépcsőn? Vagy van esetleg akkora lift, amibe befér? Nyugodtan tartsd csak panelba, aztán járj egész nap nyugodtan nyakig lószarban és élvezd a kellemes húgyszagot. De vigyázz, mert ha a szomszédok nem is érzik meg szagát, az alattad lakó nem fog örülni az állandó patadobogásnak!
2012. febr. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán, én az autómmal parkolok a harmadikon az erkélyen. A liftbe kicsit szűkösen fér be, így megtanítottam a lépcsőn legurulni.
2012. febr. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

szia!


Egy aprócska esély talán van...ugyanis a múltkor olvastam, hogy Miskolcon az Avas lakótelepen tartottak régebben a cigányok lovat a panelban...bár el sem tudom képzelni, hogy hogyan.

2012. febr. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
56%

Aki panelban lakik az bértartásban tartja máshol a lovát egy istállóban/lovardában, persze havonta jó pénzért.


Vagy mire gondoltál ilyen mini shettyre, mint pl a vakvezető lovak? Ahhoz is minimum családi ház kell.

2012. febr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
61%
[link] hát így :D
2012. febr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Na ugye ,hogy van meg oldás ,csak akarni kell!
2012. febr. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

Csodálatos az a kép, ahol a fiatalember a kanapén nézi a tévét a lovával, ez az én álmom is, csak ennél nagyobb lovat akarok.


Szerintem a lépcsőn könnyedén le tud menni a ló, ha már egy rudat is át tud ugrani. Nem fog dobogni az alattam lakóknak, majd megtanítom rá.

2012. febr. 15. 19:18
 28/37 anonim ***** válasza:
bértartás xDD
2012. febr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Hát, ha ennyire szeretnéd, és van pénzed ,akkor tarthatnál falabellát. Az a világ legkisebb lófajtája, 78cm-es a marmagassággal még a kanapéra is felférne. :P


Itt megnézheted: [link]


Ezt írja róla:

"A falabella törékeny termete miatt főként hobbiállatként és remek társként terjedt el. Egyes egyedek akár szobatisztaságra is megtaníthatóak, így remek bentlakásos társ lehet. Gyakran hosszú életű, jó tartás mellett akár 40-45 évig is élhet."


Úgyhogy sok sikert, ha találsz egyet és van is pénzed rá, akkor megvalósulhat az álmod. De a szomszédokkal így is egyeztetni kell. Különben sem hiszem, hogy itthon lehetne kapni, inkább külföldön nézelődj.

2012. febr. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

Bárcsak nagyobb lenne ez a kis Falabella, de gyönyörű!

Egy Akhal Teke a legnagyobb álmom, csodás állat.

2012. febr. 16. 23:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!