Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kurucz lovarda?

Kurucz lovarda?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Infó? Valaki aki benfektes? Tud róla valamit?

Tulaj? Pályék? Lovak? Lovászok? Bértartás? Társaság? Etetés? Közlekedés? Terep? Egyszóval, minden. Benyomás? Tapasztalások?



2012. márc. 16. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
egy szóval a kurucz lovarda szuper imádom :)
2012. márc. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Picit bővebben?:)
2012. márc. 17. 16:48
 3/4 anonim válasza:
Nekünk a szomszédunk
2012. márc. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én sokáig jártam oda,nagyon jó volt! könnyű volt beilleszkedni a társaságba,segítőkészek voltak. A tulaj egy tündér,jószívű. A pályaáiról : van 2 körkarám,mindekettő pásztorral van körbevév (nincs enne áram)

Van egy kis és egy nagy pályájuk,viszont most csak egy edző van,és az elég fucsa. Ha osztályra jelentkezel nem sokat tanít,de ha egyéni edzést kérsz szuper! de az persze drágább.

A lovak nagyon különbözőek,jófejek,és nem mind az a befásult iskolaló! Viszont elég gyakran cserélődnek!

Bértartás van boxban és állásban,mindkettő jóminőségű!

Etetéssel sem adódott sose probléma,volt olyan ló aki csontsoványan érkezett és nagyon szépn rendbejött,azt hogy mit kapnak miből és mennyit,pontosan nem tudom.

A lovarda állatorvosa nagyon érti a dolgát,és rendkívül gyorsan segit. A patkolókovács szintén,sose volt gond vele.

A lovászok is nagyon kedvesek,rendesek,én pl mindig lhagytam a dolgaimat (kobak,pálca ilyesmik) és másnapra mindig hozták,hogy megtalálták :)

A terep is szuper,nagyon jó lehetőségek vannak.

Közlekedés : örsről indul a csömör busz ami kb a lovada előtt tesz le. 2-3p séta:)

Én csak ajánlani tudom!

2013. febr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!