Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol találok ingyenes lovaglási...

Hol találok ingyenes lovaglási lehetőséget Tatabányán vagy környékén? Nem vagyok kezdő

Figyelt kérdés
2012. márc. 30. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Ingyen lovagolni akkor lehet bárhol, Tatabányán, vagy akármelyik városban, ha van lovad, vagy ha megdolgozol érte. Nem mindenkinek van pénze lovagolni, aki viszont így van eleresztve, az dolgozik. Kijár a lovardákba, almoz, lovat pucol, itat, etet, és esetleg ezek után lemozgathat egy-két lovat. Mások is csinálják ezt, miért is ne? De csak úgy odasétálni és ingyen lovagolni nem lehet. Ez nem az ökumenikus szeretetszolgálat.
2012. márc. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sehol.
2012. márc. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
maximum munkáért cserébe lovagolhatsz ingyen,én is dolgoztam,cserébe felülhettem 1 órára a nap végén,mivel én olyan családból származok,akik nem engedhették meg maguknak
2012. márc. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
Munkáért lovagolhatnál, de sorban állnak ezért. És egy heti meló után kapsz egy napot.
2012. márc. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is tatabányai vagyok bár még kezdő lovasnak számítok. Én ingyen lovagolhatok de amolyan lovász tanuló vagyok. Hetente 3-4 alkalommal kimegyek, mindig tanulok új dolgokat és tudok segíteni is. Rendes oktatásban részesülök én is bár többnyire csak fél órákat szoktam lovagolni. De csak úgy nem mehetsz el egy lovardába, hogy te most ingyen akarsz lovagolni.
2012. ápr. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!