Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik a jobb? (Kérdésed túl...

Melyik a jobb? (Kérdésed túl rövid, magyarázatod túl hosszú, ezért írok ide. :")

Figyelt kérdés

Na szóval.:D

Régebben tettem ki több eladó lóról is képet, véleményeket kérve. Az egyikről azt írták, hogy felhúzza ugrás közben a lábát, ezért nem jó mert felesik. Egy másikról, amelyik nem húzta fel a lábát, arról meg azt írták, hogy nem jó, mert lógat. Na akkor most melyik a jó?: D

Bocsi, kicsit értelmetlenül fogalmaztam, de hát este van már..:")


Körülbelül így húzta fel az a ló is a lábát amit néztem, mint itt ez a paci: [link]


2012. máj. 8. 00:33
 1/3 anonim ***** válasza:
ez hülyeség, ha felhúzza a lábát az jó, nem fog felbukni..
2012. máj. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én is így tudtam, megkeresem azt a kérdést, másik felhasználóból írtam régebben, belinkelem ha megvan.:)

Valahogy úgy írta az illető, hogy ez kisebb ugrásokon nem baj, viszont nagyobbaknál felesik ezért..

2012. máj. 8. 13:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Felesik? Hmm...

Egyébként az a jó, ha húzza, egyrészt mert nem üt, másrészt meg nem esik el. Amikor lógatja, akkor le is veri, ráadásul úgy belegabalyodik, hogy pofára esik lovasostól, mindenestől, és azért így felbukni egy lóval nem is túl kellemes, a sérülésekről nem is beszélve, mindkét fél részéről...

2012. máj. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!