Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Csak kimondottan bőrápoló...

Csak kimondottan bőrápoló krémmel lehet tisztítani a nyerget a kantárt, stb?

Figyelt kérdés

Nem lehet valami mással, ami otthon is van? Mert hallottam olyat, hogy zsírral is szokták, és az jobb is (Amit nem nagyon hiszek el,de feleslegesen nem akarok venni bőrápolót, ha mással is be lehet kenni a szerszámokat)

Ti kipróbáltátok már, vagy használtok valami mást?



2012. jún. 24. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
marhafaggyú terpentinnel keverve
2012. jún. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak. A bőr termékeket csak kimondottan bőrök ápálosára gyártott szappannal, ápolószerrel szabad kezelni, különben sérülhet a bőr és jelentsen lecsökken az élettartama.
2012. jún. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
LEhet DM-ben kapni glicerines szappan méhviaszos, 3 db van egy csomagban és 800 Ft én azzal szoktam pucolni, egyet mindig lenyúlok magamnak fürdéshez, mert jó illata van és nagyon jól puhítja a bőrt. Bőrolajat is szoktam használni, 1l kb 1500 ft, egész sokáig elég. Néha gyógyszertárban veszek vazelint azzal is át lehet kenni, az is puhít, egy tégely kb 250 Ft. De akár használhatsz sima "mezei" cipőkrémet is.
2012. jún. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2012. jún. 25. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!