Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kinéztem egy kötőféket a...

Kinéztem egy kötőféket a Decathlonban, de nem tudom mekkora kell egy shagya arab kancára. Nem tudom melyik 1-es,2-es,3-as vagy 4-es méret? Ezek milyen lovakra jók? És nyeregtakaróból ami jó egy kisbéri félvérre jó lesz rájuk is?

Figyelt kérdés
Itt a link: [link] Co.hu/HU/schooling-kotofek-26864017/

2012. júl. 17. 18:57
 1/5 anonim válasza:
Az egyes a legkisebb a négyes a legnagyobb. Nekem van egy shagya félvérem. Rá 2-es kell. A nyeregtakaró pedig biztos jó.
2012. júl. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.
2012. júl. 17. 19:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalat alapján 1-es kell :)
2012. júl. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kötözködésből, de szerintem ha van rá mód, ne a Decathlonba vedd. Szép cuccaik vannak, de nem igazán tartósak.
2012. júl. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos,én egy nagy "bucifejű" pacira vettem kötőféket,neki 3-mast vettem és az is a legnagyobbra állítva döcögős.

Szerintem arabra inkább 2-est vegyél,de attól függ mennyire arányos a paci és milyen méretű arab.

Nekem a decathlon-ból több kötőfékem is van,az egyiket már 4 (!!!!) éve használom és tökéletes még mindig,egy rojtosodás,szakadás sincs rajta.


Egyébként,mikor mi vettük,megkérdeztük és vissza cserélik neked,csak a próba idejére a papírokat hagyd rajta,ha biztos,hogy jó rá,akkor szedd le csak! :))

2012. júl. 18. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!