Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Magyarországon hol láthatnék...

Magyarországon hol láthatnék tiszta vérű fríz lovat/lovakat?

Figyelt kérdés
Régóta csodálom ezeket a pompás lovakat,mind jellemre,mind küllemre igencsak elbűvölnek.Tudom,hogy valószínűleg sosem engedhetek meg magamnak egy ilyen pacit,de nagyon szeretnék egyszer élőben megcsodálni egyet.
2012. aug. 17. 11:13
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Húú, bocsi az offért, én sem tudom, de pont nemrég "találtam rá" erre a fajtára, és én is teljesen elámultam rajta, annyira gyönyörűek (sajnos csak könyv, meg internet alapján... :D) Szóval engem is érdekelne, hogy vannak-e nálunk... :$
2012. aug. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor neked is hasznos lesz a válasz,ha lesz :) Valóban gyönyörű paripák.
2012. aug. 17. 11:16
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Menjetek el egy tenyészetbe.
2012. aug. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Egerbe a Mátyus Udvarházba vannak fríz pacik és nagyon gyönyörűek :)
2012. aug. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
szinte bármelyik lovardában találhatsz frízeket! sajna én is egy gyönyörű frízbe estem bele, Vazul a neve. Én eddig bármelyik lovardában jártam, mindegyikben volt minimum 1 fríz :D
2012. aug. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hú köszönöm a válaszokat!Nálunk Nyíregyházán már több lovasiskolában,lovardában is voltam,ott frízekkel nem találkoztam,de Eger jó ötlet,nincs nagyon messze!Kedves utolsó,elhiszem,hogy,,szerelembe estél" :))
2012. aug. 17. 12:47
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

Kiskorom legnagyobb álma egy Éjfekete Fríz Ló,mén...

Én is Nyíregyházán élek,és Tiszavasvárin(Nyh-től 15-20 km-re)van egy gyönyörű kanca,aki szoktunk látni,ha arra járunk.Egyszer megálltunk,és beszélgettünk a tulajjal,aki megmutatta nekünk....álomszép fajta,annyi szent!

Amúgy idén a Nyírségi vágtán ott volt a fríz kanca,ő volt a felvezető ló,ha ott voltatok,biztosan láttátok.

2012. aug. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Horse Evolution Show (www.horseevolution.hu)

megéri elmenni, megcsodálni őket s az előadás végén hátra lehet menni hozzájuk az istállóba is. sőt, még lovagoltatás is van pónin, hidegvérűn valamint egy gyönyörű fríz ménen.

tényleg megéri

ajánlom minden fríz imádónak'

2012. aug. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Érdemes elnézni lovardába is.

Ahol én tartom a lovam, ott is volt egy fríz, de most vitték el. Tisztavérű volt, díjlovas versenyekre is jártak vele, meg minden. Mondjuk fognak is, csak már nem nálunk vannak.

Meg azt hiszem nemsokára valaki hoz egy másikat is.

Szóval akár lovikban is körbenézhetsz.

2012. aug. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!Most tudtam meg egyébként,hogy szeptemberben hozzánk,Nyíregyházára is érkezik a Horse Evolution show,ahol előadás után is meg lehet csodálni őket,egyszóval nagyon boldog vagyok-ajánlom a lehetőséget a pacifajta szerelmeseinek:) (a lepontozó egyébként nem tudom,ki volt,nem is értem,hiszen hasznos válaszok érkeztek,én mindenkit felpontoztam :/ )
2012. aug. 18. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!