Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Csikós vagy Csőszlány legyek?

Csikós vagy Csőszlány legyek?

Figyelt kérdés

Szüreti felvonulás lesz nálunk jövő hónapban.

Idén nyílik először alkalmam hogy csikós lehessek.. ráadásul a saját lovammal.. nagyon szeretném!!

De viszont fel vagyok kérve csőszlánynak is (legalábbis hívtak a megbeszélésre..)


Nem tudom melyik.. mindkettőt szeretném de anyum szerint az nem biznisz hogy szét bas***k a drága csőszlány ruhát.. arra jó a csikós is.. :DD

Nem tudok dönteni.. ://

Szerintetek??



#ruha #ló #csikós #eldöntendő #szüreti felvonulás #csőszlány #ez így nem jó #vagy egyik vagy a másik
2012. szept. 2. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyértelműen csikós :)
2012. szept. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csőszlánynak lenni miből áll?
2012. szept. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Eldőlt végülis csőszlány leszek..

2.: táncolunk a "legényekkel" bálon vigyázunk hogy ne lopjon a "nép".. ha érdekel részletesen dobj egy privit!:)

2012. szept. 2. 19:26
 4/4 x) ***** válasza:
Igazából én mindig ilyen csőszlány szerű voltam mert nálunk úgy szokás hogy a fiúk hívják el a lányokat a felvonulásra. De jobban is szerettem mert lányosabb, főleg hogy a pasimmal mentem általában :) És attól függetlenül mehettem a saját lovammal hogy fél óráig a show kedvéért csinos kis csőszlány voltam. :D
2012. szept. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!