Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nyiharda lovardáról friss...

Nyiharda lovardáról friss vélemények?

Figyelt kérdés
[link]
2012. dec. 22. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Alkesz a tulaj és gebék a lovak..elissza a takarmány pénzt..
2012. dec. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mikor voltál ott utoljára?
2012. dec. 25. 10:25
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Én tavaly,de mivel elég szörnyű dolgokat láttam,nem gondolnám hogy azóta bármi is változott volna,egy régi tanítványom jár oda(mert én abbahagytam)de panaszkodik.Csak azért jár oda mert azt mondtam neki..jobb mint a semmi,amíg nem találok normális lovardát,addig is lovagoljon,ne nekem kelljen elölről kezdeni a tanítást!:)
2013. jan. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nos, elég elavult ez a vélemény. Elkezdtem oda járni, mert közelebb van. Az oktatók KEDVESEK, egyik sem alkesz. A lovak aranyosak, némelyik lusta, de SEMMIKÉPPEN SEM GEBE. A takarmányt megnézhetitek, jó minőségű, nem beszélve arról, hogy a lovak folyamatosan legeltetve vannak.

Az oktatás színvonala pedig nagyon jó, mert ahova előtte jártam, ott mindenki mindig sietett és csak túl akart lenni a napon. Itt nyugi van, csak rád figyelnek, mindezt fele annyi pénzért, mint máshol Budapesten, ráadásul még a központhoz is közel van.

Ha 10 pontos skálán osztályoznám csak azért kapna 8-at, mert a tereplovaglás még nem volt alkalmam kipróbálni. De szerintem ez egy 10-es.

Gyakorlatilag túl szép, hogy igaz legyen. :)

2013. jan. 8. 13:56
 5/6 anonim válasza:

Én körülbelül akkor kezdtem a Nyihardában lovagolni, amikor kikerült ez a kérdés. Azóta rengeteg változáson ment keresztül a lovarda, a személyzet, szinte évente kerülnek új iskolalovak is a lovardába.

Budapest legjobb lovardájnak tartom!:) 5 lovardát is megjártam már, de ezt tartom a legjobban felszereltnek. Igaz, lehetne kicsit tisztább is, de a kedves személyzet, az aranyos lovak kárpótolnak. De ez nem is jó megfogalmazás, mert nincs miért kárpótolni az embert :D Ár-érték szempontjából is kitűnő lovarda, nem a legolcsóbb, de így is nagyon olcsó Budapesthez képest. (az akadémia lovarda már 5 évvel ezelőtt is 6000 ft-ot kért el 1 óráért, itt pedig 4000 ft 1 óra) Ha úgy jelentkezel be, akkor akár egyedül is kivisznek oktatni, így pedig egy magánórát kapsz ugyanúgy 4000 forintért :D

Én nagyon ajánlom a Nyihardát bárkinek, aki tervez lovagolni tanulni, vagy lovardát váltani!

2019. jún. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kedves személyzet azért fura, mert a tulaj egy óriási paraszt. De hátha az oktatók kedvesek :D
2022. jan. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!