Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nagyon sovány volt de evett,...

Nagyon sovány volt de evett, mégis mibe pusztulhatott bele?

Figyelt kérdés
Ismertem egy lovat aki nagyon sovány volt, de evett. Férges nem volt és a fogai is jók voltak. Akkor mégis mi okozta a halálát?
2013. jan. 23. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
túl sokat ehetett egyszerre akár
2013. jan. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezt csak boncolás tudja megállapítani.Itt tippelgetni lehet csak,de nem érdemes.
2013. jan. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehetett más betegsége is, ami ránézésre nem derül ki. Ha alaposabban ki lett volna vizsgálva, akkor rájöhettek volna a soványsága okára (persze ez nem kis pénz).
2013. jan. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Herpeszvírus. Egy hirtelen kólika. Szívprobléma. Kismillió dolog lehet. Több infó kellene.
2013. jan. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hány éves volt a paci?
2013. jan. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
19 éves volt. És régóta ilyen volt már. Egyre és egyre soványabb lett a gazdáját pedig nem foglalkoztatta a lónak az állapota túlságosan. Legalább is szerinte a ló semmi baja nem volt.
2013. jan. 24. 14:49
 7/11 anonim ***** válasza:
Mennyi kaját adtatok neki, és miket kapott?
2013. jan. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tévedés ne essék, nem én adtam neki kaját, nem az én lovam volt sajnos. Amúgy annyi kaját kapott és olyan mértékűt mint a többi. Bár én mindig szitkozódtam a penészes széna és lucerna miatt.
2013. jan. 24. 17:03
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha régóta ilyen volt már, és rendesen evett, de láttátok rajta hogy egyre soványabb akkor mégis miért nem hívtátok az orvost?

Ezer millió oka lehetett...

2013. jan. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mert a tulaj féltette a bőrét, hogy a többi lovát is elviszik, ha meglátják az amúgy is katasztrófális tartási körülményeket. Én nem egyszer szóltam, de az én szavam csak süket fülekre talált.
2013. jan. 24. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!