Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ki jelentkezett ide?

Flóra13 kérdése:

Ki jelentkezett ide?

Figyelt kérdés

Hallottam róla, hogy bábolnán a Pettkó-szandter Tibor Lovas Szakközép Iskola és a Kisbéri Gimi egyezséget kötött, hogy 2013 tavaszán indul az első osztály. Egy olyan lovas képzés ami érettségit is ad. Van valaki aki ide jelentkezett tudna valamit mondani róla, hogy működik pontosan, akkor bábolnán vagy kisbéren lesz az osztály, stb.

Előre is köszönom a válaszokat!:-)



#továbbtanulás #középiskola #Bábolna #kisbéri gimnázium #pettkó-szandter tibor #lovas közép iskola
2013. ápr. 7. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem tudom, nekem sajna már nem aktuális (már végeztem jó 3 éve gimiben), de szerintem a legbiztosabb az, ha nem ismeretlen, arc nélküli embereket kérdezel, hanem felhívod őket, vagy írsz nekik e-mailt, amiben tájékoztatást kérsz a képzésről, mert ők részletesebben el fogják tudni magyarázni az egész rendszert, mi, hogy merre lesz, milyen követelményekkel, stb. Azt esetleg be is másolhatod ide, amit mondanak, írnak, mert biztos lesz, aki esetleg ezt keresi, és hasznos lesz neki. :)

Amúgy biztos, hogy nem ősszel indul majd az az osztály, szeptemberben?

2013. ápr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én jelentkeztem pár éve, de visszaírtak, hogy már nem férek be...:/ Pedig érettségivel mentem volna. A legjobb ha felhívod a sulit és bővebb információt kérsz. :) Csak gyorsan cselekedj nehogy Te is úgy járj mint én. :)
2013. ápr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Amúgy igen ősszel, bocsi elírtam. És akkor majd leérdeklődöm, és nekem még ugyis van egy évem a tovább tanulásig, mert csak 7.es vagyok:-)

És azért kösz:-)

2013. ápr. 8. 15:08
 4/5 anonim válasza:

Hello! Én majd most fogok a Táncsics-ba menni, de erről nem mondtak semmit. Legalább is én ilyet nem hallottam. Van egy barátnőm aki ide jár, ha akarod oda adom a fb-ját, de az lenne a legjobb ha a Táncsics igazgatójánál érdeklődnél erről.

Itt vannak az elérhetőségei:


Telefon/fax: 34/353-708

E-mail: kozpont@tancsics-kisber.sulinet.hu

Honlap: www.tmgkisber.hu

Tagintézmény-vezető: Baksa Zoltánné

2013. máj. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mármint úgy IDE hogy a lovas szakképzőbe
2013. máj. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!