Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Iskola mellet saját ló?

Iskola mellet saját ló?

Figyelt kérdés
Jövőre megyek gimibe,nyáron veszünk lovat,szerintetek tanulás mellet tudnék vele foglalkozni?

2013. ápr. 9. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem inkabb a helyesirasoddal kellene foglalkoznod.
2013. ápr. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Semmi probléma nincs a kérdező helyesírásával. Ellenben a tiéddel.
2013. ápr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem iskolás vagyok, de reggel 8-tól este 5-ig dolgozom. Saját ló mellett, aki bértartásban, de még ígysem mondom, hogy könnyű, van, hogy csak péntek-szombat-vasárnap jutok ki hozzá, de megéri.
2013. ápr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16 éves vagyok, 10.-es, 5 éve van saját lovam és mindenre jut időm: iskolában 4es-5ös vagyok (pedig erős suli!), heti 4-5-6 alkalommal megyek ki a lovardába, és emellett még diákmunkát is vállalok a hétvégén, reggel 6-14 óráig. Ha jól beosztod az idődet, menni fog :)
2013. ápr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak azt kell meggondolnod mennyire akarsz komolyan foglalkozni vele..ha teljesen elszánt vagy akkor nem lesz gond!;)
2013. ápr. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyetem mellett én majd' minden nap kimegyek, ha mégse jutok ki, edzőm mozgatja a lovat (vagy bent képzi picit, vagy kimennek terepre, valami), tehát a ló sosem áll és néz ki a fejéből bokszban, azt nem szabad engedni ünnepnapokon se (vagy akkor karámos, vagy legelős tartás legyen, különben fenyeget az ún. ünnepi betegség). Ha ezt tudod vállalni, nagy akadály nincs.
2013. ápr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

Off: második válaszoló, ha szerinted rendben van a kérdező helyesírása, te is ülj vissza az iskolapadba. :_)

On: nincs olyan erős suli az országban, ami mellett ne lehetne vígan lovagolni, ha kicsit is képes vagy rendszert vinni az életedbe, kérdező. Ha képes vagy időben fölkelni, nem szalad ki az idő a kezed alól fölösleges üresjáratokkal, be tudod osztani a teendőidet, akkor simán menni fog, sok sikert!

2013. ápr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasonló cipőben járok mint te, bár én idén kezdtem a gimit, és 5 éve van lovam. Hetente 2 alkalommal járok ki hozzá, mert már idősebb a paci, de azért jó kondiban van, tanulni, idomítani még lehet vele, félridegtartásban van. Nálunk mondjuk hátrány, hogy elég messze van a lovarda, kb. 35 perc kocsival, gyakran a szüleimhez kell alkalmazkodnom. Viszonylag erős suliba járok, de ez csak a 0. nyelvi előkészítő osztály, elég laza, simán 5ös vagyok a legtöbb tárgyból (csak 2-3 az ami négyes, inkább azért mert lusta vagyok) de nem tudom, hogy jövő mit fogok csinálni ha bejön +6 tantárgy... bár szerintem menni fog. Gabka is jól leírta, ha tudsz egy pici rendszert vinni a napjaidba, és oda figyelsz hogy ne csússz szét nagyon a szabadidődben, rendben lesz minden. Sok szerencsét kívánok a pacihoz! :)

2013. ápr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
16 vagyok, most fejezem b a 9. osztályt (év vesztes, nem bukott:) ) a lovamhoz heti 5 napot megyek, suli után d.u meg 7végén. mikor hogy sikerül, de ezt a napszámot tartom mindenképpen
2013. ápr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!