Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudtok mesélni vicces lovas...

Tudtok mesélni vicces lovas történeteket amik veletek (ismerősötökkel) történtek?

Figyelt kérdés
:)

2013. ápr. 30. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Most télen történt, egyik szombat délután 2 órás terepre készülődtem, ám pechemre lekéstem a buszt. Ezért futva mentem a lovardáig, abban reménykedve h talán megvárnak és nem mennek el nélkülem. Nagyon siettem már így is késésben voltam, amikor oda értem láttam h még van bent mozgás ezért a karámon keresztül mentem be h gyorsabb legyen. Hát mondanom sem kell ott akkora sár volt h szó szerint térdig süllyedtem elhagytam mind a két csizmám, 4x pofára estem. Aztán nyakig sárosan, zokniban berontottam az istállóban, mint egy elmebeteg aki most szabadult a diliházból h "itt-vagyok-ne-menjetek-sehova!!!" na azokat a fejeket se fogom soha elfelejteni.:D Aztán haza felé a buszon képzelheted h nézek rám az emberek nyakig sárosan,büdösen lovagló cipőben, kezemben egy táska szaros és sáros csizma. Aztán amikor hazaértem na húhúú, inkább nem részletezem mit kaptam itthon.:D Végül is jól alakult mert eltudtam menni a túrára, igaz ott is nagy sikerek arattam a megjelenésemmel, sebaj.

Akkor nagyon ciki volt, visszagondolva meg már csak kinevetem magam, 'úristen h lehettem ekkora szerencsétlen'.XDDD

2013. ápr. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:DDDD Ez aranyos :D
2013. ápr. 30. 18:32
 3/4 Bori22 válasza:
100%
Nem voltam ott csak hallottam,hogy barátnőm leesett az egyik lórol úgy,hogy bukfencezett egyet erre aki másik lány ott volt elkezdi:Hát ez 5*-ös bukfenc volt
2013. ápr. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer úgy ültem fel egy lóra,hogy be volt fogva kettesbe egy szekér elé.Meg is fogtam a szárat annak rendje és módja szerint és elindultunk szekerestöl-mindenestöl, de a lovak nagyon kivánkoztak a zöldbe, ami persze egy sáncban virult. Szóval elindultak a sánc felé,én meg a száron kanyarítottam egyet,errefel szekerestül-lovastúl belefordultunk a sáncba. Na ekkor jöttem rá,hogy a gyeplö keresztbe van fogva. Szerencsére nem sérült meg senki :D

Mielött még valaki felháborodna azon, milyen dolog szekér elé befogott lóra felülni, annak figyelembe ajánlanám egy olyan cikk elolvasását,ami arról szól, miért is nyerges a nyerges ló a kettes fogatban. :)

2013. máj. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!