Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek erről a videóról?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=zubeGBmTqtw

nekem.. durva.



2013. okt. 12. 20:36
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:
57%
Nos én nem találom durvának, sem kritikán alulinak. Ez egy korrekt és szép lovaglás. Nem azt mondom, vannak hibáik, de ilyen magasságban ez szinte normálisnak mondható. De hogy olyan szörnyű volna... Szerintem ezt ti sem gondolhatjátok komolyan :D A ló szép tempósan viszi a pályát, nem csodálom hogy párszor erősebben veszi fel, és attól, hogy néha elmaradt az ugrás után, a ló hátának nem lesz semmi baja, ugyanis ha jobban megnézitek, egyszer sem esik vissza a nyeregbe. Vádlival végig tartja magát, úgyhogy csak nyugalom emberek, szerintem a ló teljesen egészséges állapotban van és úgy is marad :D
2013. okt. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

ki írta, hogy gond, ha valaki elmondja a véleményét? én is csak ezt csináltam... (7. válaszadó voltam)

utolsó: egyetértek! (y)

2013. okt. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
*mármint a 10. válaszolóval, de veled is, 11. :D
2013. okt. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Nyilván nem fogok saját magam ellen beszélni. A gond akkor kezdődik, mikor valaki nem képes elfogadni a negatív kritikát (ismétlem nem bunkó kritikáról van szó) és felhúzza magát rajta szépen.
2013. okt. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
44%
Egyébként, kedves kérdező: ha valakinek ennyire szúrja a szemét egy ilyen lovaglás, akkor az miért nem veszi fel a gazdájával (a lovassal) a kapcsolatot?! Ott a neve, és mostanság már elég sok közösségi portál van... Ha pedig nem mered vele szemben felvállalni a véleményedet és a nevedet, csak így a háta mögött névtelenül, akkor érdemesebb lenne kussban maradnod :))
2013. okt. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 Fanni025 válasza:
33%
Kedves kérdező. Megnéznélek én téged, egy ilyen pályán, így végigmenni. Meg egy elrontott ugrás után ilyen szépen rámenni a következő akadályra (kengyel nélkül). Tegyél le valamit az asztalra, mielőtt itt mindenkit kioktatsz ;)
2013. okt. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

én egyáltalán nem negatív kérdésként tettem fel ezt a kérdést. Kíváncsi voltam mások véleményére is. Ez olyan nagy baj?:)

De szerintem annyira szélsőségesek a válaszok, hogy még mindig nem tudom eldönteni, hogy ez egy jó lovaglásnak számít vagy sem.

De én nem látom a bizalmat és a harmóniát köztük, ahogy a 10. válaszoló írta. jól végig vitte a lovat, de én végig úgy néztem a videót, hogy jézusom.. mi fog a következő pillanatban történni, végig rongyolt vele.

Mindenkinek köszönöm amúgy a válaszokat:)

2013. okt. 13. 21:23
 18/31 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem semmi gond nincs a lovaglásával,lehet hogy még tapasztalatlanok,de istenem,a profik is voltak kezdők! Valószínű izgult is,és kicsit kapkodott,előfordul.
2013. okt. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
65%

(6.válaszoló voltam...)


Én nem bántásból írtam amit írtam, de ami hiba akkor is hiba. Jó fejek vagytok, hogy bevéditek, bár szerintem nincs szüksége rá.


"ha valakinek ennyire szúrja a szemét egy ilyen lovaglás, akkor az miért nem veszi fel a gazdájával (a lovassal) a kapcsolatot?!" Azért, mert nem a "mi" dolgunk a hibáit elmondani, gondolom van a kislánynak edzője, és ezeket a hibákat idővel kijavítja. Bárkiről lehetett volna ilyen videót csinálni, akár versenyen akár sima edzésen.

Engem jobban zavarnak az olyan videók, amikor túl durván lovagol a lovas,veri a lovát stb. A "belehuppanás" a ló hátába inkább esztétikai hiba itt, nem néz ki túl súlyosnak a lány, szerintem a ló nem is igazán érzte.


Viszont a "bevédők" lassan rosszabbak lesznek mint a " támadók ", azért nem kell így fényezni senkit.:) A kommentelők erről a videóról mondtak véleményt,mivel a kérdező erről kért, nem a ló és a lovas előéletésől.

2013. okt. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 Fanni025 válasza:
36%

a 6.válaszolónál a pont ;)

Ha ennyire nem tetszik neki Csenge stílusa, írjon rá és beszélje meg vele.

2013. okt. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!