Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy tapasztaltabb lovas rám...

Egy tapasztaltabb lovas rám írna priviben? Igazából hosszú lenne ide minden kérdésem leírni és véleményt is szeretnék kérni.

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
azért annyit írj le szerintem hogy mivel kapcsolatban :)
2013. nov. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ez az oldal lényege. Kérdezel és válaszolnak. Nem baj ha hosszú,írd csak le.
2013. nov. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Redndben. Arról lenne szó ,hogy van két ló az egyikőjüket lovagolták régebben a másik lovon pedig ezen a helyen csak egyszer ültek kipróbálás céljából. Igazából napközben nem csinálnak semmit csak karámban vannak és szeretném őket vissza illetve hozzá szoktatni a lovagláshoz újra. Ezt most elősször azzal kezdtem hogy elősszöris mivel eddig még nem jártam oda most pár napig csak takarítgattam őket aztán megpróbáltam szerszámot tenni rájuk nagyon jól tűrték egyikőjüket sem zavarta még vezetgettem is őket úgy. Most pedig elkezdeném őket futószárazni és tavaszra vagy nyárra lovagolhatóvá tenni őket és hogy ez lehetséges e. Plusz elrontani sem szeretném semmivel szóval nem sietek el semmit csak biztos jobb lenne nekik is ha többet lennének mozgatva. Lényegében ehez szeretnék tanácsokat kérni.:)
2013. nov. 6. 18:29
 4/4 Valletta ***** válasza:

Milyen szinten lovagolsz?

A lónak nem probléma, ha nem dolgozik lovas alatt, tökéletesen jól elvan egész nap a legeléssel, nem fogja magát attól jobban érezni, hogy lovagolják. Tehát a kérdés az, hogy te szeretnéd-e lovagolni őket és hogy vagy-e elég kompetens egy csikó belovaglásához (amit kétlek, mert különben nem itt kérnél véleményt). Ha nem, az sem baj, a másikat attól még előveheted futószáron, hogy visszaszokjon egy kicsit, majd kipróbálhatod nyereg alatt.

2013. nov. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!