Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Cinkotai Lovasudvar vélemények?

Cinkotai Lovasudvar vélemények?

Figyelt kérdés
Milyen a társaság? Kedvesek? Megéri oda vinni bértartásba a lovat? Mennyi a bértartás ára? :)

#Budapest #lovaglás #lovarda #bértartás #naplás-tó környéke
2014. ápr. 22. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Igényes helynek tűnik mivel én nem arra lakok nem ismerem a helyet de Google a barátod keress rá

[link]

[link]

Hívd fel őket ! Szerintem mielőtt oda vinnéd a lovad nézd meg a helyet magadnak mit adnak enni a lónak mi van benne az árba gondolok itt pl állatorvos , Kovács stb

Én azt is csinálnám hogy elmenék oda egyzer lovagolni hogy megnézem hoyg oktatnak.

2014. ápr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Messziről kerüld el a helyet ha szereted a lovadat és biztonságban szeretnéd tudni őt.

Az üzemeltető tulajdonos párocska egy pofátlan megbízhatatlan és pénzéhes emberek akik ebből élnek.

Márpedig azt a lovardát/bértartó helyet ahol ebből élnek nem javaslom sehol senkinek. Mert a lovakon fognak sporólni szemérmetlen módon. Ráadásnak itt még bunkók is minden olyan emberrel aki egy kicsit is szólni mer a lova érdekében. Mindezt 60-70 ezer forintért havonta egy putri szinvonalú szűk/poros/büdös LEPUKKANT VOLT TSZ istállóban. Mindenki csak a saját felelősségére vigye oda a lovát ha van annyira vak, hogy nem veszi észre, hogy a hely alkalmatlan lótartásra.

2016. jan. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nezopont kerdese mert aki abbol el az jo lehet olyan ember is aki a lovakon fog sporolni de viszont vannak akik pont hogy emiatt fektetnek bele sok idot es energiat mert kell a megelhetesehez. Mert aki viszont nem a lovardajabol el hanem csak ugy mellekesen uzemelteti akkor ott es ket fele ember van a gyakoribb akit nem erdekel viszont ugy mert nem abbol el meg es nem is fog torodni a lovival es a 2.esett meg termeszetesen a kivetelek. Szerintem menj el es nezzd meg a korulmenyeket a sajat szemeddel az a legbiztosabb. :)
2016. jan. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Van már egy hasonló kérdés Ott többen is megfogalmazzák a tapasztalatukat. Olvasd el mert tényleg úgy van ahogy írják. Még akkor se vinnék oda lovat ha Nekem fizetnének nagyon nagyon sokat. Kerüld el a helyet és még véletlenül se szolgáltasd ki a lovadat annak Ami Ott folyik. Förtelem úgy ahogy van.
2016. jan. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!