Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Menyibe kerül egy belovaglás?

Menyibe kerül egy belovaglás?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 25. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Változó az ára attól függ hogy egy épp be lovagolt lovat szeretnél pár ezerért avgy egy rendesen belovagolnt képzett lovat elég drágán . Az árak változnak ki hol menyi.bár lehet megegyezés alapon is
2014. ápr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem ártana megírni, hogy körülbelül hol szeretnél és mit, akkor lehet körülbelülre mondani embereket és árakat.
2014. ápr. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyságrendileg 30-40 ezer forint körül mozog havonta házhoz járva, ha bentlakásos, akkor plusz bértartás. Átlag három hónappal érdemes számolni.
2014. ápr. 26. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30-50 ezer per hó körül mozog, plusz bértartás, a legtöbb belovagló ugyanis - teljesen érthető módon - jobban szereti, ha akkor is tudja, mit csinálnak a lóval, mit kap enni, hogyan bánnak vele stb., amikor nem dolgozik vele. Lovat belovagolni azért nem kispályás dolog, az ember szeret életben maradni közben. :-)
2014. ápr. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3 éves teljesen nyers kancám van,futoszárazni elkezdtem már.Baranyában pécs közelében lakok én is meg a ló is :)Alapszinten szeretném belovagoltatni.
2014. ápr. 26. 08:15
 6/8 A kérdező kommentje:
Olyat akarok aki házhoz tudna járni. egy embert én is találtam de az nem járna házhoz és 70 ezerért válalja a belovaglást és én ezt sokkaltam.(meg nem volt szimpatikus.. :D )
2014. ápr. 26. 08:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Pécsi barátnőm 5000Ft/alkalomért vállal belovaglást.
2014. ápr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A 70 ezer nem sok, hiszen minimálisan is kéthavi meló a dolog... az persze más eset, ha szimpatikus se volt.

Ez az 5ezer per alkalom se lesz túl olcsó, hiszen itt még csak nem is 10 alkalomról beszélünk ugye... Ha jól csinálja az illető és csak annyira képzi a lovat, hogy elviseli a lovast, megy 3 jármódban, kanyarodik, megáll, az is befigyel egy százasba simán.

2014. ápr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!