Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudtok nekem olyan lovardákat...

Tudtok nekem olyan lovardákat mondani ami Budapesten van vagy a környékén?

Figyelt kérdés
Díjugratást szeretnék tanulni eddig a berry ben voltam de nem tetszet.

2014. aug. 16. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Budapest egy elég nagy helység. Mi lenne,ha kerületet is írnál, vagy legalább olyat, hogy budai vagy pesti oldal-e, észak-dél-kelet-nyugat, és van-e autód?
2014. aug. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
10.kerületben lakok még nincs kocsink de ha egyedül megyek oda akkor tömeggel megyek
2014. aug. 17. 12:01
 3/10 anonim válasza:
Én is keresek lovardát,szintén 10.ker-ből jövök.A Kőbányai Lovasklubbot ajánlották nekem.
2014. aug. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gödöllői Marshal Star sportlovasiskola ! Ne ijedjetek meg vonattal és hévvel is könnyen megközelithető . Facebookon kerssetek rá és/ vagy írjatok nekem privit !
2014. okt. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A Marshal Star-t felejtésetek el! Nem ajánlom senkinek, a társaság beképzelt, önelégült. Olyan igazi slepp banda, vannak a lovardában 30-an max, de azok mind egy véleményen vannak, azaz mind ugyanolyan beképzelt, undorító. Ha jó lovardát keresel felejtsd el.
2014. nov. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
De jó, hogy mondod, épp új lovardát keresek, mint elkeseredett budapesti lovas, és a Marshal elég szimpatikusnak tűnt. De így biztos, hogy nem megyek oda, a leírásod alapján nekem biztosan nem tetszene..
2014. dec. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gyálon van egy ami nem drága, kb 1 honapja kezdték a lovardát fb-n magán lovarda néven megtalálod öket és ott tudsz érdeklődni is:)
2015. jan. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Alsógödön van sportlovaglás, versenyzési lehetőséggel, két kiváló versenylovon, a nyugatiból vonattal 15-20 perc, van fedeles is.
2015. jan. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2015. febr. 18. 19:22
 10/10 A kérdező kommentje:
Szia megnéztem a magán lovardát Facen de én csak egy lovat látok ott.Csak egy van?
2015. febr. 18. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!