Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Fjord pónira normál méretű...

Fjord pónira normál méretű nyereg? (Lent)

Figyelt kérdés
Van egy fjord pónim (marmagassága: 140 bottal,145 szalaggal) és azt szeretném kérdezni,hogy rá lehet e rakni egy normál méretű nyerget (tehát nem póninyerget). Ezt úgy értem ,hogy nem lesz e nagy rá?

2014. aug. 26. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a poni szol ős függ h mennyire zömök, nagy a marja és a nyeregkialakitásától is függ de szerintem simán elmenne rajta a normál nyereg is de látatlanban nem lehet sokat mondani ha rajta van a nyereg úgyis latni fogod jo e vagy nem.
2014. aug. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha csak annyin mulna, hogy jo legyen a nyereg, hogy normal nyerget normal lora rakunk, egyszeru lenne az elet...


Mivel a fjord kimeretu, rovid hatu lo, igy fontos, hogy a nyereg ne legyen ra tul hosszu, tehat amit latatlanban garantalni lehet, az az, hogy egy 18-as nyereg tutira hosszu lesz - meg persze legyen egyensulyban, legyen megfelelo szelessegu, magassagu a markamra, egyenletesen fekudjon fel a tomes, jo helyen legyen a heveder...

2014. aug. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Simán lehet. Raktam én már Hafira rendes díjlovas nyerget.:) De jól kell, hogy illeszkedjen.
2014. aug. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!