Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Megfagyhat télen? Lent.

Pajkii kérdése:

Megfagyhat télen? Lent.

Figyelt kérdés
Van egy lovam, akit nem rég vettem. Mindenki azt mondja, hogy adjam el. Ennek az oka az, hogy egyedül lesz az istállóban. Régi típusú tégla istállóról van szó. Egy barátom mondta, hogy adjam el a lovat, mert megfog fagyni télen egyedül abban az istállóban. Ugye fűteni nem lehet és nem lesz ott több ló, hogy a testhő felmelegítse a helységet, de attól félek, ha állandóan takaró lesz rajta és kimegyek vele lovagolni akkor megfázik. Most ez akkor igaz hogy a ló egyedül megfagy egy istállóban? Kérem elsősorban olyanok válaszoljanak, akinek egyedül van a lova, vagy egy ismerősének van így.
2014. nov. 22. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
A csődöröm nekem is egyedül van. Semmi baja nem volt tavaly télen se, nem takarózok. Vastagon rakok be alá szalmát. Még csak nem is fázik. Bár idén ez az össze vissza enyhe őszi idő megtette a hatását, nem is növesztett túl nagy bundát
2014. nov. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy megfagy.
2014. nov. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz annak semmi baja. A lényeg hogy ajtó ablak legyen bezárva nála, és akkor szélvédett lesz az istálló. Belihegi az magának a helyiséget, szalmázd be alatta és adhatsz neki zabot abrakot attól jól fűti magát.Ami a gond talán hogy egyedül nem a legjobb neki, de kibírja. Azért ha módodban áll, valami társat szerezz mellé még egy szamár is megteszi.
2014. nov. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
"egy szamár is megteszi" Ezen besírtam xD De amúgy igaz :)
2014. nov. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

birkát akartam, csak lerágja a farkát :( de amugy márciusban megy bértartásba több ló közé, ez csak átmeneti hely.

hát őszintén megmondva, én forgácsot tennék alá. az sokat rontana a helyzeten? vagy azt akkor hogyan? vagy inkább akkor a széna így télre?

2014. nov. 22. 18:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Inkább a széna :) Tapasztalatból beszélek
2014. nov. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm szépen. :)
2014. nov. 22. 18:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szivesen :)
2014. nov. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!