Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Képes lennék belovagolni a...

Képes lennék belovagolni a lovunkat?

Figyelt kérdés
Van 2 lovunk. A hátassal szeretnék foglalkozni ( bár eddig is tanítottam). Képes lennék belovagolni? Nyereg kantár vezetőszár lovaglás tapasztalat megvan.
2015. márc. 21. 23:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én hozzáértőt hívnék, vagy egy tapasztaltat, akinek a segítségével belovagolod.
2015. márc. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, rengeteg ló belovaglásánál segítettem korábban, de a sajátomhoz bizony még nekem is kellett még egy személy, de megtisztelő érzés volt elsőnek ülni a csikó hátán.
2015. márc. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Úgy látom, megpróbálkozol a normálisabban feltett kérdéssel. Kár, hogy a szóhasználatodból pontosan lejön, ki is vagy. :-D
2015. márc. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. márc. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%
Na ezért utálom a kezdő mai kölyköket,tegnapi ugyanilyen kerdeseben ő "magas szinten lovagol" közben meg egy senki azt a 0 tudásával ő oszt ki másokat.. ráadásul sötét is csóri.
2015. márc. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%

A nagyapád ugy se engedi, csak a kifáradt lovat tudod lovagolni azt is csak lépésben karámban. Huhh ezt nem irtad ide meg is tudom tán gondolatolvasó lennék? NEM! Csak mar másodjára Irod ki a kerdest! Legalább valamit változtathattal volna xd


hidd el egyaltalan nem konnyu. Olyan lovon lovagolni is irtó nehez aki mar majdnem be van lovagolva. Nem te vagy Mounty Roberts. De probald meg! Csak a sajat tulelesed erdekeben olyan helyen ahhol nem vas kerítés van körülötted. Hanem valami alacsonyabb! Ma láss hozza hogy tudjuk mi lett a vege! Ha irokepes leszel meg! Azert vigyázz magadra!😉

2015. márc. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ülj csak rá! Biztos sikerül! Legalább jól agyontapos!
2015. márc. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Cuuukiiii :D Komolyan momdom, jókat lehet rajtad röhögni, megéri feljönni 2 napja :D Persze tudjuk, "te nem is az vagy, nem tudod, mért linkelik be neked mások kérdéseit" :D


Szivem, vezetőszár megvan még? Kantr, nyereg gondolom igen, aminek még értelmét is látnám, de amúgy a vezetőszárral mit akarsz? :D Vagy ez is olyan téves fogalom, mint az anya ló, meg a lánya, nem is beszélve a betörésről? XD


És ismét, mi az, hogy hátassal szeretnél foglalkozni? XD Tudod mikor lesz az hátas, ha a papa hív egy belovaglót, és belovagolja... Addig egy nyers csikó, ami a későbbiekben lehet hátas vagy igás is... nem baj, a legközelebbi kérdésben majd úgy írd ki, hogy hátas lovat szeretnél belőle, akkor még tökéletesebb lesz a megfogalmazás ;) De gratulálok, sok év tapasztalattal szemben most így, 2 nap alatt már sokat fejlődött a szókincsed, a szakkifejezések a végén még meglesznek, esetleg egy szakmailag helyes kérdésdés is kisül belőle az elkövetkező 3 napban :D Tudod, gyakorlás teszi a mester, bár te már mester vagy, tudom ;)

2015. márc. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Utolsónak a pont! 😊 Meg azoknál akik ellenzik, lehetetlennek látják ezt az amugy is lehetetlen dolgot.,😉
2015. márc. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Most ez komoly? Miért égeted magad ezen az oldalon?

A papád amúgy sem engedi, akkor meg mit vered magad itt? Menjél vissza Penny Girlt olvasni.

2015. márc. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!