Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan tudnám a lovamnak...

Hogyan tudnám a lovamnak megtanítani a szép lassú összeszedett vágtát?

Figyelt kérdés
Hiába ülök bele és szorítóm térdel és kicsit visszafogom vágtában, de közben azért hajtóm csípővel ill. csizmával az első lassításnál viasza esik ügetésbe ! Nagyon gyors vágtája van ezért szeretném gyakorolni vele a lassút is, de bármilyen lassításra visszaesik ! Régebben ügető volt ! Volt már valakinek ehhez hasonló ? A zabla nem hiszem, hogy túl erős lenne gumis csikó zablával lovagolom ! A válaszokat előre is köszönöm !
2015. márc. 24. 18:41
1 2
 11/11 pápárápúpipo válasza:
Szerintem próbáld azt, hogy először teljes lovardán mész utána háromnegyed lovarda aztán féllovarda és folyamatosan szűkíted majd bővítes. Nekem ugyan ilyen volt a lovam, nála az segített ha kikönnyítve vágtáztam vele.
2015. dec. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!