Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miert szeretik ennyire sokan...

Miert szeretik ennyire sokan a lovakat?

Figyelt kérdés
Oké, hogy szépek, meg karcsúak, de sokan oda vannak ètük. Mégis mit lehet bennük annyira szeretni? (Tudom, furi kérdés, de mar tényleg kiváncsi vagyok :DD )

2015. ápr. 7. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
A lovakat azért szeretik ennyien, mert: -GYÖNYÖRŰEK -Cuki a szemük :P -Nagyon, nagyon jó lovagolni -És még stb. ez is olyan hogy miért szeretik annyian a kutyákat vagy a macskákat... Szóval remélem segítettem :D
2015. ápr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
Mindent.
2015. ápr. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Leginkább a lovaglás miatt. Meg mert egy ló sokkal nagyobb kihívás mint bármilyen más állat, mert a lovat használjuk és nem csak simogatni tartjuk. És amíg egy ember nem tudja milyen érzés egy lóval együtt dolgozni, fejlődni és szeretni egymást, addig nem fogja megtudni miért lehet ennyire szeretni a lovakat.
2015. ápr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert hatalmas önbizalmat ad, hogy egy 500 kg-s állat azt csinálja, amit kérsz tőle és nem erőszakkal kényszeríted ezt ki belőle, hanem lehelet finom jelzésekkel és ő önszántából teljesíti a kívánságaid.
2015. ápr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Furcsa h egy olyan országba szólják mindig le ezeket az állatokat,ami lovasnemzet és már a történelmébe is nagy szerepet játszottak.. Primitív nép.. A kis táskába hordott pinanyaló kis ölebbe mit lehet annyira szeretni? Vagy a gusztustalan kígyókba meg patkányokba ? Na látod..
2015. ápr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mint lovas, nem vettem észre, hogy nem lovas ismerőseim közül sokan szeretnék a lovakat. Sőt... "büdösek","dagadtak", "buták", "dehát a ló az megrúg". Honnan vetted, hogy sokan szeretik őket? Inkább sokan félnek tőlük, még ha nem is mondják.
2015. ápr. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!