Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 3 méter hosszú vezetőszár...

3 méter hosszú vezetőszár alkalmas parellizéshez?

Figyelt kérdés
Kiképzéshez és parellizéshez kéne. Jó lesz vagy túl rövid?
2015. ápr. 11. 16:09
 1/8 MCAni válasza:
Szerintem mind a 2 jó
2015. ápr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 MCAni válasza:
3 méter is jó meg a rövidebb de azért néz utána még
2015. ápr. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Földről történő munkához biztosan jó, klasszikus kiképzésnél, ha meg rövidebb, rakd futószárra, kapicánnal, ott meg eldöntöd, mennyire engeded ki.
2015. ápr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Parellizéshez szerintem is jó, de klasszikus kiképzéshez nem lesz rövid? Vagy egy csomózott kötőfék+futószár jobb lenne?
2015. ápr. 12. 10:14
 5/8 A kérdező kommentje:
Ahhoz, hogy pl. körülöttem vágtázzon, nem lesz rövid?
2015. ápr. 12. 12:35
 6/8 anonim ***** válasza:
3,7 vagy 7 m-es szokott lenni a direkt erre való szár. én rövidnek tartom, inkább hosszabb legyen mint rövidebb, mert a hosszút vissza tudod fogni. én futószárat használok, de amúgy a felszerelés másodlagos :)
2015. ápr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vágtáztatásnál és ügettetésnél én megyek mellette, és így nem rövid a sima vezetőszár se. Ha kintebb akarod engedni, akkor pedig futószár, és pont annyira engeded ki, amennyire gondolod. Szóval én ezért biztos nem vennék x ezerért speciális vezetőszárat.

A csomózott kötőfékkel pedig külön meg kell tanulni bánni, de valójában egy egyszerű kapicán vagy kötőfék is megteszi. Nem ezek hozzák a csodát úgysem.

2015. ápr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csomózott kötőfékem már alapból van, úgyhogy azt nem kéne venni. Abba bele lehet kapcsolni a futószárat? A hosszabb (7-8 méteres) vezetőszárak nevetségesen drágák...
2015. ápr. 12. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!