Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasoktató szeretnék lenni...

Lovasoktató szeretnék lenni de nem tudom hogy lehetek!?

Figyelt kérdés
most végeztem el a hetediket és valamiért a lovasoktató felé huza aszivem de csak olyanoat látok hogy lovasedző vagy lovastúra oktató stb... nem tudja valaki hogy lehet eljutni arra a szintre hogy én lovasoktató lehessek majd a jövőben ? a válaszokat előre is köszi :) !
2015. aug. 28. 14:56
 1/4 anonim válasza:
35%
mi lovakkal foglalkozunk es kerdeztem anyut mikor lehetletenni mert o isletette a lovasoktatoitasszem 16 vagy 18 evesnek el kell hogy mulj hogy le birjad tenni de ez draga mulatsag anyu debrencenbe jart ehez nem csaklovagolni kell tudni hanem rengeteg vizsgat is le kell tenni aminem ocso
2015. aug. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
OKJ-s képzés kell hozzá.
2015. aug. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne a papíron gondolkozz, hanem azon, hogy rengeteget, és még annál is többet gyakorolj sokféle lovon jó oktatóval. Ha ez nincs meg, lehet 200 papírod is a legkülönfélébb iskolákból, nem érsz vele semmit.


Nem lehet túl jó érzés úgy oktatni, hogy kapsz egy problémás lovat, ami bakol vagy nem megy előre, és lövésed sincs, mit kezdj vele, mert nem tanították meg :)


Amúgy jogilag egy sima OKJ-s papírral is oktathatsz. De először tudjál. Ahhoz pedig sok-sok lóháton eltöltött idő kell :) Sok sikert. Nem egyszerű megoldani. Főleg a jó oktatót és a sokféle lovat nem...

2015. aug. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így van, papír nem ad tudást,majomkodni,lehúzásra jó h eltudja magáról mondani az összes kókler h "szakértő". Sok türelem kell ehhez, legjobb az lenne ha egy lovardában tapasztalatot szerezhetnél felügyelet mellett.egyébként meg ott szenvedsz pár ezerért, mosolyogni kell a sok öntelt hülyének mert nagyon kevés amelyikben meg van az alázat és a fejlődni akarás. Általában "mindent tudnak már" ha nem bólogatsz a hülyeségre mint a kiskutya,anyuci megsértődik és másik bólogatós oktatóhoz víszi a fiát "fejĺődni" Meg sem élsz belőle nagyon azt sem árt ha tudod. Inkább akkor már a belovagló,ott még sikerélményed is lesz , bár veszélyesebb.
2015. aug. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!